Jak pomoci k porodu po HH?

nikola_666
16. bře 2024

Ahoj, včera jsem byla 38tt a Dr. mi dělala Hamiltnuv hmat, a dala mi tři dny doma, aby se porod rozjel sám, a pokud ne v úterý nastupuju do nemocnice na vyvolání. Jen jsem včera špinila a mám trošku bolesti, které ale rychle ustanou. Nemáte někdo zkušenosti kdy se po hmatu porod rozjel? Nebo co pomohlo?🙂 Piju maliník, a snažím se hýbat.
Jinak kdybyste se ptali proč tak brzy musí miminko ven tak mám těhotenskou cukrovku, a mimi mi váží kolem 3150g a mám užší pánev, celkově jsem menší a podle doktorky by bylo ideální porodit někdy teď aby měl malý kolem 3500g jelikož jsem chodila k jiné p. doktorce , která mi říkala jak porod bude císařem jelikož to normálně nedám. Děkuji za rady🙂

lenerka1
16. bře 2024

Sex 5x denně (rada mého Dr.), akupresurni body dají se najít na netu, bylinná napářka a kořeněný čaj po douškách (ze složení si pamatuju jen skořici, hřebíček a zázvor). Držím pěsti ✊

elesse
16. bře 2024

Naparka, rebozo na napolohovani ditete do panve, chodit jednou nohou po obrubniku🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru