Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaká dávka Neurolu 0.25 krátkodobě ve III. trimestru?

magdalenan
2. kvě 2016

Ahoj holky,

oteviram tema jako otazku, nehodlam tu rozpoutat diskuzi na tema skodlivosti benzodiazepamu v tehotenstvi a ze je lepsi aromaterapie nebo podobne nevyzadane nazory. Proto prosim o odpoved jen ty, ktere s tim maji opravdu osobni zkusenost, dekuji 🙂

Potrebuji kratkodobe uzivat Neurol 0.25 a jsem 32tt.

Konkretne jde jen o jeden nebo dva dny + testovani davkovani, takze celkem tak tri az pet davek max, Neurol mi samozrejme predepisuje psychiatr a je obeznamen s duvody atd. Ale uz mi samozrejme nemuze pomoci rychle vychytat davkovani, mam to proste zkusit a postupne navysovat, kdyz bude treba.

Chtela bych se tedy zeptat, jaka nejnizsi davka Vam stacila k tomu, aby Vas zklidnila (pulka tbl, treba?), ale nedoslo k uplnemu utlumu (potrebuji zustat maximalne pri smyslech)

Mam zkusenosti jen se silnejsimi leky/davkovanim a nechci si brat ted vic, byt slabouckeho Neurolu, nez bude nezbytne nutne.

Mam v mem pripade lekarem schvaleno, ze je lepsi kratkodoby utlum pro nas oba, nez kraktodoby silny stres a uzkost, ale samozrejme i tak chci telo zatizit takovym sajrajtem co nejmene bude nutne a tak nechci zbytecne protahovat testovani idealni davky.

Snad to dava smysl, dekuji za relevantni odpovedi.

M.

werumka
2. kvě 2016

Záleží, na co jsi zvyklá a na jaké dávky. Ale jedna tableta Neurolu 0,25 mě nikdy netlumila. Narozdíl od Lexaurinu, který mě vždycky uspával. Naopak jsem se po něm cítila dobře a měla jsem dost energie.

ruza1987
3. kvě 2016

Ahoj,já jsem ve 29 tydnu a beru bud 1 nebo 2 neuroly 1mg denně na panickou poruchu.Já jsem zkoušela dlouho jen 1 mg ale dělalo mi to velké problkémy,časté ataky atd,takže u mě je 1 mg minimum,

diiia
28. črc 2017

@ruza1987 Ahoj brala si neurol počas tehu celého ?

ruza1987
11. srp 2017

Ahoj.Ano stejnou davku po celou dobu těhotenství a ted byl male rok a betu i cele kojení