Jsem ve 38.tt a miminko je nervózní. Má to někdo stejně?

sasyna
17. únor 2021

Zdravím holky, potřebuji prosím utĕšit protože jsem od rána na nervy 🙂 mám před porodem 38tt a od 4 rána je malá nějaká nervózní. Škube ze sebou, háže..Je tady někdo, kdo má ten stejný problém? Zítra jedu na prohlídku do porodnice jako každý týden. Minulý týden vše v pořádku a od rána tohle. Je možné, že už tam má míň místa a je z toho nervózní?

mamikry
17. únor 2021

@sasyna Jestli jsou to nejake velke a nezvykle pohyby, ktere pred tim nebyly, radsi bych jela na kontrolu. Ale dneska je asi neco ve vzduchu, nas prcek se taky od rana mele.

klokanka31
17. únor 2021

@sasyna Já měla to samé asi od 37.tt, malá tam dělala hotové tsunami 😊

sasyna
autor
17. únor 2021

@klokanka31 Jsem ráda, že v tom nejsem sama

veruuu_kubesovic
17. únor 2021

@sasyna mě takhle vždycky začal porod, jakmile sebou prcek začal extrémné "mlít" bylo to vždy v noci, tak jsem během dopoledne porodila, obě děti se narodili 14dnů před TP 🙂

sasyna
autor
17. únor 2021

@veruuu_kubesovic Aha, no je to zvláštní. Pořád ze sebou škube ale ne v kuse ale na stejném místě. Občas ze sebou vždy škubla ale od rána to dělá častěji. Jsou to hrozné nervy ten konec🙈

sasyna
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sasyna
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sasyna
autor
17. únor 2021

@veruuu_kubesovic Je docela neklidná

sasyna
autor
17. únor 2021

@veruuu_kubesovic Jinak dnes mám přesně 14 dní před TP😄

cilkat
17. únor 2021

Zhouplo se počasí, na to reagují prcci dost často. A druhá věc je, že větší pohybová aktivita bývá často spojená s porodem, to už 14 týdny před termínem můžete 😉.

sasyna
autor
17. únor 2021

Kéž by🙏at už to mám za sebou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru