Kde cítíte pohyby miminka?

jitukka
8. zář 2014

Tak mě napadlo se zeptat, v jakých místech pupíku, nejčastěji cítíte pohyby miminka?? Já je třeba nejvíce cítím pod pupípek a směřují kopánky spís směrem ke spodku...Je to běžné?? Vám že dost kamarádek má pohyby po ,,celém" břiše, tak jestli nejsme nejací divní??!!

madulinka
8. zář 2014

@jitukka ano, měla jsem to přesně tak, pod pupíkem..

blecha94
8. zář 2014

Ahojky. Já začala pořádně pohyby cítit poslední tři dny a citím je od pupíku dolů ve středové linii a občas v levém podbřišku. Jinde zatím ne. Myslím si, že divné není nic, hlavně že pohyby cítíš. 🙂

nikaak
8. zář 2014

Ja je nejcasteji citila uplne dole v podbrisku... az me to prislo divny.. 😀 Ted uz kope teda vsude

kejtyna
8. zář 2014

Ja porad nejcasteji dole v podbrisku, semtam na urovni pupiku, ale to spis minimalne..

jitukka
autor
8. zář 2014

Je tak to jsem ráda že to cítíte taky dole v opodbřišku, já si myslela jestli to není divné 🙂

beatax
8. zář 2014

já v levém či pravém podbrišku, někdy uprostřed podbrišku, hned pod pupíkem vůbec 🙂 je to krásný 😵

arnettacek
8. zář 2014

Tak devcata ja citila take v podbrisku a od te doby co je otocene to moje slunicko, tak v prave strane u zeber.
Je to krasne, i kdyz nekdy bolestive 🙂

martinka_33
9. zář 2014

To asi záleží na povaze miminka, mě třeba obchází břicho dokola, což bylo vidět i na ultrazvuku - chudák paní doktorka ho nemohla ani pořádně změřit, tak jsem jen zvědavá, co bude dělat až bude mít málo místa 😀

rufiana
9. zář 2014

Když jsem byla v tt jako ty, taky jsem nejvíce cítila dole v podbřišku, ale během posledních týdnů mi příjde, že už se roztahuje všude možně🙂 Hlavně občasné kopance do žeber jsou docela slušné🙂

arnettacek
9. zář 2014

Tak devcata, dnes 9.9 se moje mala mysicka rozhodla vyjit ven. Tak uz je mezi nami 🙂
Tak vsem co cekaji, nebo byly ve stejnem terminu- opravdu to muze prijit kazdou chvili

duvi21
10. zář 2014

Gratulujuuuuu! 🙂 Budte zdrave a co nejvic spokojene 🙂

arnettacek
10. zář 2014

@duvi21 dekuji moc :-*

versatilka
10. zář 2014

No, já už ty dva lumpíky cítím všude možně. Teď nejčastěji nad pupíkem směrem k žebrům a nebo u močového měchýře. To je jejich velká zábava :D Ale jsou tam dva, tak je to asi jiné..

nocinoci
11. zář 2014

už jsi dost daleko na to, že můžeš začít pomalu cítit pohyby i více uprostřed břicha 😉 , ale nejintenzivněji je to opravdu od pupíku dolů. Protože děloha je v oblasti od pupíku dolů. Takže když je cítíš u pupíku a pak třeba zase spíš ve spodní části podbřišku tak je to vše ok 😉 .

heduskak
23. zář 2014

mě teda nejvíce kope v levém podbřišku a někdy více k pupíku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru