Kolik jste přibraly ve 28. týdnu těhotenství?

martinka24
5. bře 2013

Chci se zeptat, jak jste na tom s přibíráním na začátku třetího trimestru a jestli se cítíte unavené jako na začátku těhotenství?

ly1987
28. dub 2017

Budu začínat 28 tt a mám nahoře 8 kg. Unavená jsem víc než ve druhém trimestru.. To jsem byla celkem čilá, ale zatím ne tak hrozně vyčerpaná jako ze začátku těhotenství 😅 spíš jsem ufuněná když někam jdu, už mi věci nejdou tak snadno 😀

pataja
18. čer 2017

Mám ve 28tt také 8 kg navíc, v poradně taky dostávám vynadáno, že mám naběhnuto na +20 kg. Ale nzvracela jsem ani jednou a tak pravidelně přibírám od začatku těhotentsví ☹

dajinac
11. črc 2017

Ahoj, taky jsem v 28tt a mam +8kg a gynekozka naopak chválí, že to je ukázkové🙂 že přibírám, tak jak mám (ani né málo ani moc). Špatně mi za celé těhotenství nebylo. Jím - na co mám chuť a kdykoliv mám chuť🙂 Moje maminka touto dobou mela už +15kg, tak jsem v klidu.

fatal_error
11. črc 2017

v pulce 29. tydne mam nahore 10kg, konkretne z 58kg na 68kg a myslim, ze to je uplne v pohode.

on je rozdil, kdyz nekdo pribira z normalni vahy, nekdo hubenej nebo naopak nekdo obezni. to nejde vubec srovnavat.

grootik
31. srp 2018

Já má 14kg nahore...raději se nevazim

janidda
15. dub 2019

@angelsb mám to stejně 👍

elinkav
15. črc 2020

Mám nahoře zatím 5 kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru