Kontrakce po 10 minutách. Trvá to už dlouho. Máte někdo zkušenost?

anett2490
5. říj 2019

Ahojky holky. Od rána od 8:08 mám kontrakce, nejdříve 15 i 20 minut. Pak se stupnovali a měla jsem je každých 10 minut. Jeli jsme do porodnice, monitor mi nic moc neukázal. Řekli mi že asi poslicci. Dostala jsem nějaký prášek a poslali mě domů. Stále mám kontrakce po 10 minutách jde mi to i do zad. Jsem strašně vyčerpaná ☹️☹️ už třetí vana a ani ta nezabírá. Už je to strašně moc hodin. Máte s tím někdo zkušenosti?

barumat
5. říj 2019

A vyšetřovali tě i vnitřně? Kamarádce monitor neukázal nic a rodila...

codal
5. říj 2019

@anett2490 bohužel já s tím mám zkušenost, měla jsem hrozně dlouho kontrakce jen na spodku břicha, bolelo to jak čert (na monitoru skoro nic) a ani za deset hodin jsem se neotevřela ani o cm, prý jsou to neperspektivní kontrakce, které jsou sice bolestivé, ale vlastně na prd:(.. mě tenkrát přijali s vysokým tlakem a dali mi po deseti hodinách čípek, že buď se to rozjede nebo to přestane a já se vyspím, naštěstí mě čípek otevřel na šest cm a porod se rozběhl. Bez něj bych tam snad byla ještě dneska. Zažila jsem to u obou porodů a byla jsem neskutečně vyčerpaná. Drž se!!!

dat
5. říj 2019

Mela sem to cca cely den od rana a o pulnoci se to rozjelo, jeli sme do porodky, minitor nic, ani za par hodin a to uz sem byla otevrena na 5 ani za dalsi dobu, takze ja podle monitoru nerodila. 😀 klidne se ti to muze pozvolna rozjizdet 🙂

anett2490
autor
5. říj 2019

Vyšetření mi dělali, ale prý se neotviram. No uvidíme prý až si vezmu ten prášek, tak si mám i lehnout a prospat se. No opravdu to nejde 😊 no uvi co z toho bude. Jen si říkám že takových hodin a vyčerpaná a pak rodit asi nebude sranda 😊

anett2490
autor
5. říj 2019

@codal tak doufám že už to brzy bude 😊 už je to únavné 😊 děkuji za odpověďi 😊

misicka1988
5. říj 2019

@anett2490 Taky znám.. Se synem mi začaly takové slabší kontrakce ve větším rozestupu v pondělí odpoledne, a porodila jsem až ve středu po půlnoci. Kontrakce se sice stupňovaly, ale nebyly moc efektivní. 2 noci jsem nespala, navíc jsem měla doznívající virozu, tak jsem ještě rodila s naprosto ucpaný nosem a záchvaty kašle. Bylo to fakt naprosto vyčerpávající. Myslím ale, že určitě začínáš rodit, a držím palce ať je to rychlé 👍

eithelwing
5. říj 2019

Taky tak. Kontrakce od pátku večera, dcera se narodila až v neděli v poledne. Snažit se i přes to všechno odpočívat, aby byly síly na finiš. Ať vše dobře dopadne. 🙂

anett2490
autor
5. říj 2019

@misicka1988 no kdyby aspoň byly slabé, ale vždy je musím prodychavat a bolest mám i křížovou. Tak doufám že ten můj prcek prostě už chce ven 😊 celé těhotenství trpím se vším možným tak doufám že aspoň půjde v klidu ven

pavlajc
5. říj 2019

Moje zkušenost z prvního porodu. Bolesti od 5 rána. V 8 ráno jsem nemohla pořádně usedet, ale pořád jsem se něčím rozptylovala. Ve 13 hodin jsem už neusedela a jela jsem do porodnice. V porodnici. Neotevrena ani kousek. A monitor taky nic. Poslali mě domů, že mám jít do vany a rozehnat poslíčky. Tak jsem si dávala vanu, ale nic. Bolesti větší a větší. V 17 jsem řekla manželovi jedeme zpátky. Já to už nedávám. Přijeli jsme a já neotevrena, monitor opět nic, tak buď, že tam můžu zůstat, ale lepší je být doma a ve svém. Tak jsme se opět zabalili a jeli domů. Opět horka vana, ale opravdu hrozně moc. Já červená jak prasátko. Bolesti horší a horší. Nakonec jsme v 19 jeli znova, na popud mých rodičů. Otevřená jsem byla na 5 a rozjetý porod. Malinký vykoukl na svět v 20:30. Držím moc pěsti, ať jde vše rychle a ať je už jen dobre.

anett2490
autor
5. říj 2019

Děkuji že jste se semnou podělili o zkušenosti 😊 snad už to brzy přijde 😊

fouskovi
5. říj 2019

To jsem měla u prvního celý den křížové bolesti po 10/15 minutách okolo 17 hodiny jsem jela do porodnice a prý otevřená na dva prsty a ve 22:18 syl byl na světě u druhého to bylo mnohem rychlejší mě pomáhala spíš horká sprcha

ivannka92
5. říj 2019

Měla jsem to podobně u prvniho porodu a nakonec mi pomohlo, kdyz jsem se prospala. Byla jsem uz uplne ko a spala mezi kontrakcema. A pak se to rozjelo. Je to tezky, ale fakt se snazit spat bych poradila. Hodne stesti!

tynatyna89
5. říj 2019

@anett2490 Já jsem takhle kontrakce měla asi 24hodin, kdyby mi nepichli vodu aby se to rozjelo tak je mám snad do teď 😂 po 22 hodinách jsem byla na tři prsty, ale jak pustili vodu tak byla malá za dvě hodiny na světě..

anett2490
autor
5. říj 2019

No už se interval zkracuje, tak uvidíme. Spát mi nejde úplně všechno bolí. Dává mi zabrat kluk můj 😊

jitkaem
5. říj 2019

Jo, ja byla v porodnici v 11 hodin. Rikam mam kontrakce. Oni ne - mate poslicky - jedte domu do vany. V jednu jsem byla zpatky a v pul treti jsem porodila 😂

fouskovi
5. říj 2019

@anett2490 tak jed zpátky ať tě pořádně vyšetří krizové bolesti se na monitoru neukazuji

lucka662006
5. říj 2019

Ahoj a jakej prášek Ti dali? Připadá mi to zvláštní. A ty nevíš, co za pråšek v tėhu jīš? Asi už brzy budeš mami🙂

urtica
5. říj 2019

Ahoj, u mě takhle vypadal první porod...na monitoru taky nic nebylo, přitom bolesti jak prase...ale porod to byl, jen se rozjížděl strašně pomalu. Držím palce.

luca293
5. říj 2019

Taky to znám, bolesti začaly v sobotu večer, v neděli jsme jeli do porodnice a říkali, že se neotvíram a kontrakce žádný, v pondělí ráno jsem jela znovu, už se to fakt nedalo vydržet a už mě tam nechali, ale rodila jsem až v úterý brzo ráno. Držím palce ať to máš rychlejší 🙂😉

anett2490
autor
6. říj 2019

Ahojky holky tak jsme v 0:38 porodila, kluk i já v pohodě 😊 děkuji za rady. Jakmile se mi kontrakce srovnali po 5 minutách, tak už to pak mazalo samo. Po deváté na příjmu a za 3 hodinky malej v náručí

urtica
6. říj 2019

@anett2490 Velká gratulace!

fouskovi
6. říj 2019

@anett2490 gratulace

jironymou
6. říj 2019

myslela jsem na vas.Taky se pridavam ke gratulacim

pavlajc
6. říj 2019

Taky jsem moc myslela. Moc gratuluji a hlavně zdravíčko.

dat
6. říj 2019

@anett2490 parada, gratulace ♡

codal
6. říj 2019

@anett2490 super, velká gratulace k narození miminka ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru