• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Magnosolv v těhotenství, berete někdo?

22. října 2016 
berete prosim nekdo magnosolv v tehotenstvi a jak jek uzivate?3xdenne?
20. únor 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem 3xdenně.
20. únor 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tiež beriem, ale doktorka vravela, že Magne B6 sa ovela lepšie v tele rozpúšta. a stačia 2 tablety denne..
20. únor 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala jen 1x denně ráno. Záleží, jak vám i řekne lékař a jaké máte obtíže.
21. únor 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ano a beru 1x denně
21. únor 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já užívala 1x denně.
21. únor 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
1x denně v každém těhotenství cca od 4.měsíce proti tvrdnutí břicha
21. únor 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho uzivam xx let, na migreny aj. veci. V tehotenstvi stale i nadale 1x denne - kdyz nezapomenu :slight_smile: Standardne je i v davkovani v pribalovem letaku 1x/2x denne - v jedne davce je to vysoka lekarenska davka. S ohledem na to, ze je to ciste na predpis, tak bys mela mit od MUDr. info o tom kolikrat denne a ne se ptat, jako kdybys k nemu prisla pokoutne :confused:

Jinak tady mas pribalovy letak... doporucuji ho vsak uzivat opravdu jen na recept od lekare. http://farmaceutika.info/magnosolv
21. únor 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já ho brala v těhotenství také, ale hlavně kvůli potížím se křečemi do nohou, nejdříve na doporučení 1x denně, když nezabralo tak opět po konzultaci 2x denně a bylo to v pohodě. Záleží na obtížích, věřte lékaři a rozhodně nic neberte bez jeho vědomí!!
21. únor 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lepší je se poradit s dr...nadměrné mnžství může uškodit...někdy stačí pouhé pití Magnézie :slight_smile:
21. únor 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dvakrát denně na tvrdnutí břicha od 21tt.
21. únor 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala 1 sáček celé těhotenství
21. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem a v pohodě, měla jsem silné křeče v nohou. :slight_smile:
21. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ano beru jednou za den u oběda :grinning:
21. únor 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja 1x denne...rano.Tvrdlo mi břicho a křeče v lýtkách.... (dr. rikal pripadne muzu davku zvýšit při potížích)
21. únor 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3x denně je moooc.. brala jsem obden, zpočátku denně, ale zrychlil se mi krok :grinning: trvdlo mi břicho už dost brzo..po zmíněných potížích mi dr. doporučil to omezit a radši se natáhnout, byla jsem doma na PN, tak bez problémů..neměl by se brát déle, jak do 30tt, tuším..
21. únor 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
3x denně? to jsou i tablety? já to dostala jako prášek, který mám mít 1 sáček denně, navíc mě v lékárně upozornili, ať si to dám do většího množství vody, protože je jinak projímavý. tak to vždy lupnu minim. do 1/2litru a popíjím celý den. prý se pak lépe vstřebá nebo jednorázově to vypít.
22. únor 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
1x denně v minulém těhu i teď. moc pomáhá :wink: Jen bacha, prý 14 dní před porodem minimálně se musí vysadit... jinak budete mít moooc dlouhý porod :wink:
22. únor 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho mam od doktorky narizene 2x denne a jsem v 31tt a rikala.ze ho mam davat dokud me bude tvrdnout bricho. Jen 3tydny pred porodem se to ma vysadit!!
22. únor 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho beru taky, měla jsem brát 2x denně, ale mělo to na mě projímavé účinky a to mám i při jednom balení ráno, už od druhého měsíce asi mi tvrdlo břicho. Myslím, že i kvůli těm projímavým účinkům míň přibírám než při prvním těhotenství, máte to někdo taky ?zase je to dobrý, že nevím co je to zácpa :grinning:
5. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Beru ho 2x denně od 20. tt, musím potvrdit projímavé účinky, ale zase v kombinaci se železem, které musím brát denně kvůli chudokrevnosti, netrpím zácpou :grinning: . A zmizely migrény, na které jsem od začátku těhu trpěla :slight_smile:.
25. bře 2013 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem jedenkrát denně - tvrdnutí břicha + občas noční křeče do lýtka :slight_smile: Projímavé účinky můžu potvrdit :sweat_smile:
25. bře 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a pomohl vam magnosolv? ja zacla brat od pondeli mam takove rkece trpnuti v tylku v prave noze tak sjem zvedava ejstli pomuze
17. dub 2013 v 09:49  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho beru 2x denně, tvrdlo mi břicho a k tomu se mi v noci i přidali křeče do lýtek a začlo mi tikat v levém oku, což bylo doooost nepříjemné...beru ho od 6 měsíce...teď jsem ho vysadila protože jsem si řekla že už je vše v poho...ale začalo mi opět tikat levé oko...takže zase pokračuju v užívání
18. dub 2013 v 17:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ano dostala jsem ho od doktorky ,ale vubec nepomáhá takže na to prdím a piju magnesii:slight_smile:
6. črc 2013 v 08:52  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
1X denně :slight_smile:
6. črc 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen 1x denně víc krát se brát ani nemá.. může totiž způsobit průjem.. jinak je v těhotenství vhodný díky čistému hořčíku a že pomáhá děloze vytvářet dobré prostředí pro mimi (tak mi to řekla porodní asistentka). Jinak je to dobré, takže jsem ho pila před, piji během.. a určo budu pít i po :slight_smile:
6. črc 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medrin před porodem určitě včas vysadit, potlačuje děložní činnost, taky bys nemusela porodit :wink:
6. črc 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
presne tak, vysazuju podle doktora postupne z 1x denne na 1x obden (predposledni mesic tehotenstvi) a posledni mesic uz budu uplne bez :slight_smile:
4. zář 2016 v 15:56  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
2x denně, ale nezabíral mi .. doktorka mi dala tabletky, které jsou silnější beru 3x denně a super :slight_smile: záleží na jednotlivém těle :slight_smile:
4. zář 2016 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem v obou těhotenstvích. Brala jsem 1x denně
4. zář 2016 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek