• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám panickou hrůzu z druhého porodu

10. února 2013 
@konik88 To muselo být peklo, hlavně když ti proti té bolesti vůbec nezabral :frowning2: Ale teď už jsi připravenější, horší než poprvé to být nemůže, tak neboj :slight_smile: Důležité je myslet pozitivně a hlavně se těšit na miminko :dizzy_face:
5. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec tak dneska jsem zabrala a dostala se na 25cm. Budu muset asi trošičku posunout hranice, kam až s bolestí zajít, abych to stihla nacvičit. Sice to trochu bolí, ale není to nic hroznýho!
5. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@konik88 Ahoj, tak pozerám, že dieťatko už máš na svete. Aký bol porod? Ako si to zvládla?
8. únor 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsme na tom skoro stejně. První porod jsem začala vnímat v 5 ráno, od 3 odpo.byly kontrakce po 5 min. a malý se narodil až druhý den v 5 ráno přesně!! První epidurál jsem dostala až v deset večer a před tím mi dali jen nějkou oblbovačku abych ty bolesti vydržela, praskaly mi záda a o zbytku těla ani nemluvím. Bolesti byly šílené ale malý spal a nikam se nehnal takže jsem se ani neotevírala. Samotný porod byl horor jelikož jsme měli krátkou pupeční šňůru, malý ji měl ještě okolo krku, takže se nedotočil šel obličejem nahoru a ještě byl udušený. NArodil se a bylo ticho.. Nikdy jsem nevěřila jak je minuta dlouhá... Naše AP skore je 0-8-8 ale je zdravý a žádné následky nemá. Narozdíl ode mě. Já byla nastřižená, malý šel kleštěmi a chlap mi ještě držel kyslíkovou masku, jelikož jsem byla už tak vyčerpaná bolestmi, že jsem omdlévala při porodu. Dvě sestry mi tlačily na břicho, já už nebyla schopná ani tlačit. A ted za dva měsíce si to dáme znovu!!! Taky jsem šílená strachy až to přijde ale rodit musím a jen doufám, že to bude lepší než poprvé :/ Císaře nechci jelikož je ten přirozený porod lepší jak pro dítě, tak kvůli kojení a všemu co se v těle nastartuje právě díky porodu. Jo a to podotýkám, že malý nebyl žádné obr dítě, měl 50cm a 2800g, což podlě mě není nic komplikovaného. Já si spíš myslím, že v nemocnici podcenili utz při příjmu a neviděli tu omotanou a krátkou pupeční šňůru. :( Ale jsme oba živí a zdraví a tak doufáme, že tentokrát to bude lepší :slight_smile:
10. únor 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek