• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte každou chvíli vyboulené bříško? Jsem ve 30tt

9. května 2014 
Ahojky maminky jsem 30.týden a vždycky když se mi chce čůrat tak se mi na břiše udělají dvě veliký boule jedna vpravo a druhá vlevo u pupíku jakoby se malá vytlačila uplně z bříška ven. Hrozně to tlačí a když si dojdu tak si jakoby zaleze zpátky. A taky v noci ji nahmatám jako že je vytlačená. Měla jste to některá taky? Pohyby cítím v pohodě akorát to vytlačování je mi divné a je pořád už v jedné poloze u toho pupíku to je jak kdyby vytlačila nožičku a vpravo jak kdybych nahmatala hlavičku.
7. kvě 2014 ve 20:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
To normální. Prostě se vrtí. Nelam se s tím hlavu :wink:
7. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
přesně tak, buď ráda za každý pohyb :slight_smile:..je to malinko nepříjemný, mě to dělá taky, protahuje se,takže prostě tlačí...
7. kvě 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nebo to taky může být stahování dělohy - tvrdnutí břicha, na to se bere magnézko pak..
7. kvě 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada tvrdnutí nejsou bouličky, to je i přes bříško cítit tvrdá děloha a potom najednou povolí...ty bouličky jsou miminko
8. kvě 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to mám úplně stejně, jedna boule vedle pupku nalevo a druhá na boku napravo, taky většinou když chci čůrat :wink: ..hodně to tlačí, ale asi tak po minutce to povolí a zmizí,..už mám prcka hlavou dole, takže hlava to být nemůže..
9. kvě 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek