Mohu dávat menší objem umělého mléka, než je uvedeno v balení?

nikynikol25
1. kvě 2019

Ahojky holky,bolí vás některou co ste těhu pod pravím žebrem od prostředka a směřujete to k druhému zebru a zároveň vystřeluju do září pod lapatku??Už to mám dobře 3 tejdny každý den a max my pomůže když chodím nebo když si lehnu ale když sedím je to to docela silná bolest.Mate to některá??Děkuju za rady.

tercasv
1. kvě 2019

Měla jsem něco podobného. Bolelo mě pod levým prsem, asi v místě prvního žebra 🤔 hlavně, když jsem vstávala nebo si sedla. Bylo to tak okolo toho 34tt. Prý jak mimčo tlačí vše nahoru, tak to může tlačit 🙂 přešlo to okolo cca 38tt🙂 zkus se i tom zmínit doktorovi, ale myslím, že to je normální 🙂

nikynikol25
autor
1. kvě 2019

@tercasv mě to spíš bolí pod posledním pravím v prostředku a ta bolest jde jako okolo pod tím žebrem a pak hned zároveň to vstřelí pod lopadku.Tak snad to nebude nic vážného jsem dneska 27+3 a jdu na kontrolu teď 13.5 tak se ji tam o tom zmíním.Fakt když sedím tak to dost bolí a občas když si i lehnu aby me to přešlo tak to trvá.

tercasv
1. kvě 2019

@nikynikol25 aha, tak tohle přesně nevím 🙂 určitě mu to řekni a kdyby tě to nepřešlo, tak zajdi třeba k praktickému 🙂 já měla bolesti, až píchání do boku, když jsem měla zácpu 🙄ať tě to brzy přejde 🙂

nikynikol25
autor
1. kvě 2019

@tercasv obvodaka mám na divoké tak to řeknu na gynde třeba mě někam pošle,se bojím aby to nebyl žlučník,dřív jsem měla tezkej zápal plic a zánět ledvin tak snad se my s toho něco nevrátili☹

tercasv
1. kvě 2019

@nikynikol25 kdyby sis fakt nebyla jistá, tak klidně na pohotovost 🙂

nikynikol25
autor
1. kvě 2019

@tercasv radši půjdu aby se my to třeba ještě nezhorsilo dneska mě to chytlo od cca 5hod.vecer a bolí to do teďka,zkusím to zase v leže to mě to aspoň vždycky prestane

bobertik
1. kvě 2019

Pokud to jde dozadu k pravé lopatce, tak to může být žlučník. Aspoň já jsem to tak měla. Pokud to trvá delší dobu, šla bych k obvoďákovi a ten tě pošle na sono, jestli to ten žlučník fakt je.

ajja87
1. kvě 2019

Já to taky měla od žlučníku, práva strana a do zad.

nikynikol25
autor
2. kvě 2019

@bobertik
@ajja87 děkuji holky,obvoďák má dovolenou tak zkusím to říct na gynde třeba mě někam pošle ona a dá my nějakej papír

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru