Nachlazení ve 29tt

bamimi
21. led 2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zkušenějšich.Nyni začínám 29tt, bohužel jsem chytla rýmu a kašel.
Na kašel mi zabírá med s citronem, ale nejhorši je pro mě ucpaný nos.Bohužel Vincentka sprej nepomáhá,a tak jsem si 2 večery po sobě stříkla Olynth dětský( jen do 1 dírky) a to pomohlo,nemůžu tím nějak miminku ublížit?Ještě jsem na uvolnění nosu zkusila dýchat olej z 31bylin od Justu,na chvíli klid ale ucpaný nos mám pořád,.nemůže to nijak uškodit mimču už si raději nic nedávám ale ten nos je hrozný.Nemáte nějaký osvědčený recept nebo přípravek který pomůže.
Díky

leniczka23
21. led 2019

@bamimi urcite neublizi, ja mam dokonce od doktora doporuceny pulkovy olynth protoze trpim na zanety dutin, takze lepsi olynth nez atb..na nic uplne s kludem strikni. A osvedceny recept mam..kup si Sinupret a konvicku na vyplach nosu a vyplachuj vodou se soli..je to zazrak a do 4 dnu budes mit po ryme.

neomenia
21. led 2019

Volne prodejne leky na rymu muzes. Miminku to neublizi.

bamimi
autor
21. led 2019

@leniczka23
@neomenia a myslíte že můžu i inhalovat vincentku,máme koupený inhalátor pro dceru tak že bych chvilku také inhalovala.Je to naše vytoužené miminko,po několika nezdarech jsem se dostala až do 29tt tak nechci něco pokazit.Ale ty spreje nebo inhalování působí jen lokálně ne a přes plcentu se k mimču nedostanou,nebo uvažuju špatně.
Diky

leniczka23
21. led 2019

@bamimi ano, tu muzes a fakt si kup aspon ten Sinupret, to jsou jen bylinky a v tehu se muze.

jednaholkaa
21. led 2019

Ja si vzala na rymu v tehu homeopatika Coryzalia..

bayt
21. led 2019

@bamimi Já jsem v těhotenství stříkala mořskou vodou a inhalovala eukalyptus. Mám pocit, že jakékoliv kapky do nosu mi byly zakázány.

lueur
21. led 2019

Olynth jen na noc je v pohode. Tak jsem to delala, dokonce ( ukamenujte mne😁) v pevnim trimestru, protize kdyz jsem si lehla, nemohla jsem dychat a z toho se mi horsily nevolnosti. Je to vicemene lokalni, do krve pronikne minimum. 😉 v lekarne ti to ale samo nedoporuci, protoze co neni studii projazane jako nezavadne je povazovane za zavadne.

madinina
21. led 2019

Já teď v tehu na rýmu užívám sinupret, ten zabírá úžasně. Pro změnu nevím, co na bolest v krku. Zkoušela jsem snad už vše z takových těch domácích receptu... Bolí mě i průdušky, tak na ty si dělám zábaly... Je treba to nějak zvládnout 😐😐😐

bamimi
autor
22. led 2019

Každý právě řekne něco jiného a člověk aby se v tom vyznal, ani lékaři se v tom neshodnou. Právě si říkám že je to víceméně lokální a miminko už v tomto týdnu je vyvinuté, a je lepší si jednou denně stříknout než celou noc lapat po dechu a ještě být nevyspaná, z toho mě zas bolí hlava.

bamimi
autor
22. led 2019

@madinina A ten sinupret máte kapky nebo tablety?

bamimi
autor
22. led 2019

Tak jsem si dneska volala k doktorce kvuli tomu Olynthu zda se může nebo ne a řekla že ne že si mám koupit něco přirodniho,tak teď budu mít zas černé myšlenky jestli je prcek v pořádku.,i když pořád přemýšlím jak můžou ohrozit miminko když jsou lokální.

lueur
22. led 2019

@bamimi ona ti ale nemuze rict, ze jo.protoze nema podlozeno, ze to neva. Na cerny myslenky se vyprdni, ono se jim to strasne lehko rekne, ja zkousela vsechni, ale nic prirodniho mi nos neuvolnilo. Jeste zkus proplachovat, jestli mas treba konvicku. A udelat si ten roztok trochu slanejsi. Hypertonicky roztok trosku sliznice splacne.

madinina
22. led 2019

@bamimi mám tablety i kapky, sobě tablety a kapky dceři. Já bych je nezvládla jist, tableta je pro mě jednodušší. Ty kapky jsou fakt hnusne

jitule1984
29. led 2019

@bamimi Ja jsem si vzala z DR. MAXe brozurku o tehotenstvi kde je napsano co muzes a co ne.
Pred mesicem jsem chytla chripku. Doktorka doporucila jen paralen a morskou vodu. Je pravda ze nefungovala. Nastesti jsem probdela a prosmrkala prvni 2 noci a pote se to diky caji s citronem a zazvorem zacalo zlepsovat a uz jsem se vyspala.
Jinak ctu v brozure ze olynth 0.1 se nedoporucuje. Ale myslim ze pokud ti to pomaha a nijak to neprehanis (aby sis nevypalila nosni sliznici, jako se to pred nekolika lety stalo me, kdyz jsem si minutu co minutu strikala a stejne bez vysledku) tak by to detatku nemuselo ublizit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru