Najde se maminka, která ve 33tt téměř necítila pohyby?

nelina_
5. led 2015

Ahoj maminky. Mám placentu na přední straně a ještě mám nadváhu. Navíc beru Dopegyt na snížení tlaku. Má někdo podobnou zkušenost, že necítil pohyby mimča?

ninikry
5. led 2015

@nelina_ to necitis celou dobu nebo jen ted?

nelina_
autor
5. led 2015

@ninikry Ne ne, předtím jsem pohyby cítila, sice hodně slabě, ale něco občas ano.

janinek
5. led 2015

@nelina_ kdyz prestanou pohybu, tak vzdy k dr hned.

ninikry
5. led 2015

@nelina_ nechci te strasit, ale pokud se ti cokoliv nezda, utikej na pohotovost...ja necitila pohyby jedno dopoledne a miminko bylo mrtvy...je to mala pravdepodobnost, ale je lepsi tam zajit, poslechnout srdicko a nestresovat se, prosim te pisu ti to proto, abys neco nepodcenila, ne abych te strasila

pejtho
5. led 2015

@nelina_ Vše OK?

schotja
5. led 2015

Ahoj, já měla velmi zajímavou zkušenost, co se týče aktivity v děloze.. Když jsem začala pohyby vnímat každý den, byla jsem vypalšená téměř stále, protože naše malá akrobatka vždy měla dvě hodiny aerobiku a pak spala celý den a celou noc.. Všude jsem četla, že když je pohybů moc, nebo málo, mohlo by něco být špatně, takže jsem plašila neustále, než mi po nějaké době došlo, že malá má holt takový "režim". Můj gynekolog mi natáčel několik monitorů za sebou a pak mně ještě honil do nemocnice na další a tam se pak divili, proč mně tam poslílal, když monitor byl učebnicový.. Malá už spala a pak mi sestra lomcovala břichem :D Vzhledem k tomu, v jak vysokém jsi stupni těhotenství bych brala v potaz i to, že mimnko už je veliké a nemá tam tolik místa na vykopávání jako předtím a i tu nadváhu, jak píšeš.. Přeju ti ať máš co nejméně stresu a zdravé mimi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru