Opakovalo se přenášení v dalším těhotenství?

mialagia
20. únor 2019

Ahoj ženy, vím, že to bude asi různé, nicméně moc by mi pomohlo k duševní pohodě znát vaše zkušenosti, pokud jste někdo přenášel v prvním těhotenství, tak jestli se to opakovalo i v dalším/dalších těhu?Docela by mě uklidnilo vědět jestli mám do termínu porodu čekat nějakou akci? Taky mě zajímá, jestli v 1. těhotenství u někoho vůbec nenastala děložní činnost, ani po vyvolávání, tak jestli se to opakovalo i v dalším těhotenství?

barchen
20. únor 2019

@mialagia S prvnim tyden, s druhym pouze jeden den. U prvniho nebyla zadna akce predem, pouze noc pred porodem poslicci, u druheho bolesti zejmena posledni mesic docela caste. Ale zadne komplikace.

mialagia
autor
20. únor 2019

@barchen děkuji
mno jsem zvědavá, protože jsem po císaři, tak nějak se furt nemůžu rozhodnout, jestli riskovat přirozený porod..

barchen
20. únor 2019

@mialagia Tak pokud neni duvod k cisari... Ja je mam obe spontanne, u prvniho se ani nevyvolavalo ale 6 den jsem gruntovala, varila at se uz neco zacne dit, jelikoz jsem byla vetsi nez hroch...

lv
21. únor 2019

Obě holky 40+2

baris
21. únor 2019

@mialagia obě dcery 40+9. První porod vyvolávaný, druhý se sám rozjel ráno, když jsem měla nastoupit do porodnice na vyvolání.

jannym
21. únor 2019

první jsem přednášela 5 dní, v pátek ráno jsem začala rodin, kdyby ne, měla jsem se dostavit na kontrolu s tím, že o víkendu bude vyvolání, druhé se narodilo 2 dny před termínem, oba porody byly úplně jiné, oba spontální, druhý extrémně rychlý

hanih
21. únor 2019

První dceru jsem rodila 11 dní po termínu. Porod byl vyvolávaný, protože doktorce se už moc nezdála placenta. Myslím ale, že by to stejně brzy přišlo samo, protože podle doktorky vypadalo všechno připraveně, navíc stačilo čtvrt tabletky a do patnácti minut od zavedení jsem měla pravidelné kontrakce po deseti minutách, za čtyři hodiny byla dcera na světě. Druhou dceru jsem rodila tři dny po termínu, bez vyvolání a byla to ještě větší rychlost, než první porod, z příjmu jsem šla rychle rovnou na sál.

kata267
21. únor 2019

@mialagia prvni prenaseni 9dni a vyvolavany porod, druha se narodila den po terminu sama...ale je pravda ze pri prvnim tehotenstvi jsem furt sedela na zadku v praci az do porodu, u druheho jsem byla furt v pohybu kolem prvni dcery a den pred porodem tepovala na kolenou koberce a uklizela

mialagia
autor
21. únor 2019

Děkuji za odpověďi taky by se mi líbilo, kdyby to šlo přirozeně, ale mám čím dál větší obavy, z toho důvodu, že minule u mě ta děloha vůbec nezačala pracovat a dokonce i moje máma vlastně měla velký problém a museli tenkrát do ní pumpovat oxytocin, jinak se ztráceli kontrakce..😬

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru