Otevřená bez bolesti

slunko100
10. čer 2018

Ve čtvrtek mě můj gynekolog odeslal s vysokým tlakem do nemocnice. Jsem ve 37.tt, přijdu na příjem a tlak úplně normální zato otevřená na 5 prstů, nikdo nechápe že nemám bolesti a neměla jsem. Po monitoru mě dali na porodní sál, že určitě rodím kontrakce po 5 minutách, následoval klityr, po klistyr sem dala sprchu a kontrakce skončily. Sestřička zkontrolovala nalez furt stejný otevřená na 5, tak mě odsunuli na hekarnu.

slunko100
autor
12. čer 2018

@lucifffalek takže úplně stejně takže to fakt jde

slunko100
autor
12. čer 2018

@normalnimatka já se nebála ani prvního porodu, věděla sem že to bolí jak čert, tak sem stín počítala i tenkrát a teď taky. Ale tenkrát odtekla voda a na vyvolání bolesti mi dali oxytocin, protože kontrakce nikde. Tentokrát se mě podle doktorů navalili plodové obaly s plodovou vodou a tím jak to tlačilo sem se otvírala.

janik01
12. čer 2018

U druhého dítěte mi gynekolog od začátku 9 měsíce tvrdil, že jsem připravená na porod. Byla jsem úplně bez bolestí. Poté, co jsem přenášela 5 den, jsem se nechala manželem odvézt v neděli kolem 11 do nemocnice /už jsem toho měla plné zuby, byla hrozná vedra/. Udělali mi monitor, tam vůbec nic. Tak odešli na oběd, že mě pak pošlou asi ještě domů. Přišla z oběda nějaká starší sestra a ptala se, co tam dělám. Tak jsem řekla, že nevím, že mě asi pošlou domů. Tak mě vzala na kozu, že se podívá jak to vypadá. Řekla že jsem úplně otevřená, pichla mi vodu a za 5 minut byla malá na světě. Bez nástřihu a poranění. Po píchnutí vody jsem měla jen tlaky.

kac_kac
12. čer 2018

@odula třetí se narodil zcela standardně. Dopoledne na kontrole "za tři dny přijďte na vyvolání" a v noci prcek správně kopnul a už to frčelo, za tři hodiny jsem ho chovala 😉

kac_kac
12. čer 2018

@odula Byl to děsný hukot, žádný zdržovačky, ale vnímala jsem jak se miminko posouvá a jak se otvírám 😉 přitom před dvanácti hodinama si mě objednávali na vyvolávačku

slunko100
autor
12. čer 2018

@lucifffalek úžasné, úplně jak já 🙂 řekli vám jak je to možné?

lucifffalek
12. čer 2018

@slunko100 Tak to mi nikdo neřekl. jen jak jsem byla na kontrole tak mi doktor řikal že to hned tak nebude a že počkeme na dalši kontrolu a domluvime vyvolavačku 🙂 a mala se narodila par hodin před kontrolou 🙂

novamamina
12. čer 2018

Hezký. Tak velká gratulace

odula
12. čer 2018

@kac_kac dobry 👍🏾 ja mela u tretiho neefektivni kontrakce skoro tri dny... 🤔porod pak trval sedm hodin. mazec 😎

odula
12. čer 2018

@slunko100 to je za odmenu toto 🤣 gratuluju moc!!!🌷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru