40TT a těžkosti s tím spojené.

vlastina33
21. bře 2020

Holky tak v pondělí už mám termín, po páteční kontrole pořád otevřená na prst a půl, porodní cesty ještě prý nepřipraveny, nicméně dnes už mi to docela dost tlačí na spodek, chvílemi i na konečník a v kříži taky slušná bolest, tak kdo ví, kdy to přijde.. Rodili jste některá třeba i týden po termínu a jak vám bylo? Hlavně, co mi už rozčiluje, jak se furt potim, jsem zvyklá, že pořád vonim a teď si přijdu jako prase a to nemluvím o tom, jak mi smrdí nohy, ikdyž se furt sprchuju, mažu si je, tak stejně se mi potí a za hodinu zase zápach 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙈

jjasmina
22. bře 2020

@vlastina33 já rodila přímo na termín a to jsem krom poslicku občas nic neměla a ani mi nepřipadalo že bych měla rodit dokud mi den před termínem nepraskla voda

misicka1988
22. bře 2020

@vlastina33 Rodila jsem jedou týden před termínem, a potom 2x týden po termínu. Jasně že už to bylo na palici, každý den navíc mi přišel jak týden. Bolela mě už strašně stydká kost, a kyčle. Neustále mi tvrdilo břicho. Chodila jsem ven se psem na delší procházky, v domnění že tím třeba rozbehnu porod.. Nakonec jsem rodila po 2 hamiltonech..

dance01
22. bře 2020

Já rodila 40+2. Do porodnice jsme jeli jen s malými bolestmi, takže dokud mě neprohlédla paní doktorka, tak mi nikdo nevěřil, ani manžel ani porodní asistentky, že bych měla rodit 🙆 nakonec jsem byla otevřená na 5 až 6 prstů 😂 ještě mi museli píchnout plodovku a porodila jsem do čtyř hodin od příjezdu 👍 jinak co se týče pocení, tak cca měsíc před porodem jsem měla stejné problémy a hlavně se mi v podpaží udělala i hrozná vyrážka 🤦 no připadala jsem si jako ta největší špína 🤦

olsett
22. bře 2020

já rodila 40+5 a bylo to náročný, hlavně kvůli tomu, že jsem měla doma 2,5 cácorku, celý dny bych jen ležela, bolely mě hlavně kyčle, záda... Ale snažila jsem se nestresovat, měla jsem hrůzu z vyvolávání, ale tady v Rakousku to moc nehrotí, zkus být trpělivá a věřit, že mimčo přijde až bude ready! Hodně štěstí!

terezanovotna30
22. bře 2020

Já rodila 41+1 a až na to, že jsem si připadala jak válec jsem extra nic navíc nepociťovala. Jen teda dvě noci před porodem jsem už nespala kvůli poslíčkům. Ale žádné takové pocení a to byl červenec a vedro k padnutí 😁
Hodně štěstí přeju!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru