• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pálení žáhy. Co proti tomu?

25. března 2013 
První těhu od začátku do konce jsem přežila jen díky rennie. Nepomáhalo 100%,ale aspoň něco...
Teď v druhém těhu mě ta žáha někdy pálí tak až se mi chce zvracet. Tentokrát mi pomáhá rennie pomerančová příchuť...
30. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sušenky nebo tyčinky :slight_smile:
30. led 2013 v 17:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mě občas pomohlo mléko nebo reni. Může se v těhotenství a kolik chceš za den.
20. únor 2013 ve 21:01  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se vždycky řídila pocitem na co mám chuť, po čem mám pocit, že by se mi ulevilo. Většinou to byl ovocný kefír a hlavně vanilková zmrzlina :grinning: - ta pomáhala vcelku spolehlivě
20. únor 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
gaviskon, rennie a když nebyly léky po ruce tak mléko v noci rovnou z krabice :slight_smile:
25. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší je jedla soda me pomohla me olela zaha az na zvraceni vždy soda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2013 ve 14:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jediné co pomohlo mě byl ANACID, dávali mi ho v nemocnici a byla to nejrychlejší úleva, protože poslední týdny jsem pálením žády trpěla jak pes, jinak jsem vyzkoušela různé zniňované a nic nepomohlo...... :wink:
25. bře 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek