Pichlavá bolest, křeče v břichu ve 3. trimestru

tweetty82
26. lis 2014

Ahoj holky,asi před hodinou jsem se ohnula a jak jsem se zvedla,tak mě hrozně zabolelo v břichu. od té chvíle mám bolesti,které začaly v pravo a postupně se rozestupovaly,občas to jsou i takové křeče,jde to lehce i do zad.Břicho mě bolelo i na dotek,ale nic strašnýho. Malý sebou dost mele,takže pohyby cítím. ale ty bolesti přichází a odchází. Nemohla jsem si tam jen něco skřípnout nebo něco? nemáte zkušenost? děkuji všem

kocour1
26. lis 2014

Ahoj, já jsem nyní ve 32 týdnu a podobné píchání a bodavé bolesti mívám už tak od dvacátého týdne. Většinou to bývá spojeno s nějakou námahou, pohybem (třeba i v noci při otočení z ničeho nic bodavá bolest v pravé části břicha, pak chvíli bolest všude, ztvrdnutí a pak to nějak povolí)...podle mě to souvisí s tvrdnutím břicha a mám také zkušenost, že to bývá horší při zaražených prdech🙂...ale miminko je v pořádku, teď jsem byla i na monitoru, tak se tím nějak neznepokojuji..ale je to nepříjemné a čas od času mě to úplně paralizuje.

suzanna123
26. lis 2014

@tweetty82
@kocour1 já měla takové píchání napravo od pupíku, hodně intenzivní a doktorka to tipovala na srůsty, což mi přišlo jako vysvětlení odpovídající té bolesti

tweetty82
autor
26. lis 2014

@suzanna123 ahoj,děkuji moc za odpověď. mám se plašit,nebo ne? když jsem v klidu,v určité poloze,je to fajn,ale když zvednu,nebo napnu,tak je to šílený

tweetty82
autor
26. lis 2014

@kocour1 ahoj,děkuji za odpověď,asi to může být cokoliv. uvidím,jak mi bude zítra a kdyžtak to budu řešit. asi jsem udělala blbý pohyb. 😒

ji_tuli
26. lis 2014

@tweetty82 taky se mi to stává a třeba i když kýchnu, to jsou ty úpony, co drží dělohu - prý 🙂 odpočívej a všechny pohyby pomalu, už máš nárok 🙂

tweetty82
autor
26. lis 2014

@ji_tuli děkuji moc.jsem trochu klidnější,musím se krotit 🙂 🙂

suzanna123
26. lis 2014

@tweetty82 mně to taky většinou spouštělo, když jsem se ohnula nebo tak. A srůsty vznikají po břišních operacích a to, jak břicho roste, je roztahuje, tak to bolí - žádné riziko z toho neplyne. A mně to pak - cca kolem 34. tt přešlo (asi si zvykly)

tweetty82
autor
26. lis 2014

@suzanna123 ale já nemám po žádné operaci 😲 uvidíme,co z toho nakonec vyplyne 😀 ale jsem klidnější a to je pro mě teď hlavní :D děkuji

zuzhik
5. lis 2016

ahoj holky jsem 30tt a zacali me křeče v břiše ale jsou jen zatim obden, jakoby streva je to docela neprijemne. mela jste to nektera taky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru