Pití maliníku v 38tt - předchozí porod císařským řezem

presss
5. kvě 2015

ahoj maminky,chci se zeptat jestli některá máte zkušenost s pitím maliníku po císařském řezu u předchozího těhotenství....Já jsem 3 roky po prvním porodu po akutním císaři a ted bych ráda zkusila maliník + homeopatika,ale zase čtu,že maliník není vhodný po předchozím porodu císařem,,,,tak vážně nevím jak se v tom vyznat,spíše dám na vaše zkušenosti...děkuji a pěkný den

petzy
3. led 2016

Ahojky holky, obnovuji téma, přesně tenhle dotaz by mě zajímal 🙂 první syn byl císařem a chtěla bych teď zkusit maliník, ale píšou že po císaři není vhodný

presss
autor
3. led 2016

@petzy tak já už mám 7 a půl měsíce po druhém porodu...zde mě nikdo neporadil svou zkušenost,tak jsem do toho šla(nějak jsem dala na svoje pocity,že snad tím nic nezkazím)od 38tt jsem pila asi 0,5 l denně,do toho jsem měla homeopatika.Můj porod trval od první kontrakce 7 hodin,samotné vypuzování šlo senzačně,nevím jestli za to může maliník,homeo,nebo nic,ale za mě dobrá volba..pokud bych šla do 3 dítěte,udělám to stejně...Jo pokud nemáš nějaké zdrvotní komplikace během těhotenství,myslím,že tomu nic nebrání...tak moje zkušenost 😅

pav_la
3. led 2016

@petzy Já rodila přirozeně necelé 3 roky po akutním císařském řezu. Pila jsem maliník, jedla lněné semínko a cvičila s aniballem. Vše v pohodě. Za necelé 2 hodiny od prvních kontrakcí byl malý na světě.

petzy
3. led 2016

@presss díky 🙂 asi do toho půjdu taky 🙂 nikde jsem se nedočetla, proč to po tom císaři vadí. Já ten první měla už ve 34 týdnu, malý byl špatně živený. Teď je mimčo zase menší, ale vše je v pořádku

presss
autor
3. led 2016

@petzy v tom případě myslím,že by to šlo,doktoři na to nevěří,tam bys hledala radu marně...Přeju pohodový v rámci možností rychlý porod,pro nás s manželem to byl neskutečný zážitek,oba jsme plakali,krásně si to užili a můžu za sebe říct,že porod se dá nejen přežít,ale i prožít!! 😉

anetka1701
3. led 2016

Já jsem ho pila po prvním císaři, ale byl mi k prdu... Na druhou stranu ani neuškodil, takže za mně, proč ne :o)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru