Pohlaví miminka - v 31. tt stále nevím. Co byste mi poradili?

pet70
9. únor 2022

Dobrý den, jsem ve 31.tt a stále nevím, jestli čekám holku nebo kluka. Co byste v takovém případě poradili? Můj doktor je ze staré školy hned ze vším hotový🙄 ale já by jsem se určitě cítila líp, kdybych pohlaví znala....diky p.

klokanka31
9. únor 2022

@pet70 Proč by ses cítila líp?😮

lidija1234
9. únor 2022

@pet70 tak snad jsi ty máma ne ? Pokud chceš znát pohlaví miminka tak si to nech říct o tomhle nemůže rozhodovat tvůj gynekolog.

berta3
9. únor 2022

@pet70 Já si u třetího miminka pohlaví nepřála znát a bylo to to nejkrásnější překvapení v životě. Nechte si také tajemství jen pro vás a partnera 😉

lidija1234
9. únor 2022

@pet70 nebo ještě jinak, tvůj gynekolog nepozná v 31tt pohlaví ? Da se zaplatit ultrazvuk kde ti pohlaví řeknou. Já chodila teda na genetické vyšetření a tam jsem se pohlaví dozvěděl už ve 12 tt

pet70
autor
9. únor 2022

@lidija1234 přesně tak. Ve dvacátém týdnu to nebylo vidět a ted ve tricátém, že to vypadá na kluka, ale že to může být pup.snura a ruku by za to do ohně nedal.

pet70
autor
9. únor 2022

@berta3 my moc na překvapení v tomto směru nejsme. 😆 Ale věřím, že to je zážitek o to víc

bara88
9. únor 2022

@pet70 a co má jako doktorka dělat když to nejde poznat. Sis měla zaplatit třeba 3D ultrazvuk navíc

pet70
autor
9. únor 2022

@bara88 věřila jsem, že ve 30.tt na velkém ultrazvuku už mi to poví.

bara88
9. únor 2022

@pet70 tak ale doktor za to nemůže že to vidět není

pet70
autor
9. únor 2022

@bara88 dobře a když si zaplatím ten ultrazvuk na určení pohlaví, kdo mi zaručí, že to už vidět bude. Así se to řeší odběrem plod vody nebo jinak 🤔

bara88
9. únor 2022

@pet70 nezaručí ale plodové se fakt neodebira jenntak proboha. Navíc ti doktor řekl že to je asi kluk,že 100% jistotu ti to říct nemůže

aselluska
10. únor 2022

@pet70 jsou děti, které se neukáží celé těhotenství a prostě to vidět není. Mě to vůbec nevadilo. Dozvěděli jsme se to celkem později, ale to okolí, to je otravný 😡

codal
10. únor 2022

@pet70 ultrazvuk nikdy není stoprocentní... Kamarádce doktor třikrát potvrdil kluka a překvapení na sále bylo velké, když se narodila holčička... Pokud se prcek ukázat nechce, tak to nikdo neovlivní...

veroniquecz
10. únor 2022

Můžeš Si zaplatit 3D, ale otázka jestli na nej už není pozdě aby bylo vše hezky vidět. Nebo proste budete mít prekvapko ;)

novacek21
10. únor 2022

@pet70 když to není vidět, tak není no, ale na screeningu tedy bych čekala, že bude, to je tvůj doktor taková kapacita, že dělal druhotrimestralni screening sám?
Můj muž to třeba vědět nechce a vzhledem k tomu, že všechno tohle zařizují já a na růžovou a volánky si nepotrpim, tak jde zařizovat i unisex. 😁 Ale já to taky chtěla vědět. 🙂 Kdyby bylo třeba třetí a doma už jsme měli 1+1 tak by mi asi nevadilo se nechat překvapit, ale první jsem teda vědět chtěla.

polakovakl
10. únor 2022

Jsem 37tt a jistě to nevíme do teď. Jednou rekli holka, jednou kluk, pak jsme si zaplatili 3D, tam slečna rekla na 90% holka a doktor mi na další prohlídce řekl ze vidí sourek 😂😂. S manželem jsme se dohodli ze nejvíc věříme 3D ultrazvuku a já si tak dovolila koupit pár růžových věcí. Ačkoliv jsem v tomhle dost gendrově neutrální a nerada věci dělím na klucici a holčičku taky si nemůžu pomoct a ta pudrove staroruzova je hrozne roztomiloucka 😍. Ale většinu veci máme neutrální… a kočár je bezovo ruzovej a ve finále je to doplněk spis pro mě a je jedno jaký mimco v tom leží 🙏

mishulka26
10. únor 2022

@pet70 tak mě doktor ve 21 tt řekl holka, pak ve 25 tt kluk a pak ještě jednou tak čekám co nakonec vyleze 😂

pampeliska1313
10. únor 2022

Mne doktor na jednom ultrazvuku řekl, ze je to kluk a od dalšího nám syn ukazoval pomalu do porodu jen zadek, takže bych taky nic nevěděla. A to vím, ze mám skvelyho gynekologa, kterej se fakt snažil, ale syn ne a ne se pak ukázat.🙂

pet70
autor
14. únor 2022

@novacek21 přesně tak.Mám doma desetiletého kluka.Tak jistě ,ze jsem ted napnuta jak struna ,jestli bude holka nebo ne 😀😊

pet70
autor
14. únor 2022

@polakovakl tak vidím,ze nejsem sama. Vzhledem k tomu ,ze mám doma desetiletého kluka,je jasný ze jsem napnuta jak struna jestli bude holka nebo opět chlapec . Ty věci jsme nakoupili neutrální a kočár ještě nemám,ale taky to vyřešíme asi neutrální barvou. Člověk by řekl ,ze v dnešní době se už tyhle věci vědí dopředu a daji se určit ,no hold… když miminko nechce 😊🥰 žádná tragédie to zase není ,to je fakt .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru