Porodní váha miminka. Máte někdo zkušenost?

barcachejn
14. dub 2020

Ahojky holky,myslela jsem ze ted ve 40tt uz zadnou diskuzi zakladat nebudu a uz jen v klidu porodim,ale jsem z dnesni poradny trosku zmatena a vystrasena tak ja jen jestli je tu nekdo kdo to mel treba stejne nebo podobne.... Byla jsem dnes v poradne delali mi ozvy tam nebyl zadny problem,pak mi delali ultrazvuk a maly mel pred 14 dny vahu 2900g v 38tt dnes ve 40tt mel 3050g takze dr mi rikala ze ma maly pribytek a jeste se zminila ze na ultrazvuku ma o neco mensi brisko ze celkove je to male mimi takze dalsi kontrola v patek a kdyztak se pry domluvime na indukci porodu (vyvolani). Nevim co si myslet cele tehu bylo ukazkove nikdy mi nikdo na ultrazvuku nerekl ze vaha nebo velikost maleho nesedi.... Ted jsem jen vystrasena a nevim jestli zbytecne... Budu rada za kazde info dekuji.

cynthia19
23. dub 2020

Já jsem Teda byla naposled u lékaře v úterý a to měla malá 3350g 37+5, tedka jsem 38 týden, buďte v klidu, vše se dá dohnat, naše malá je o den zaostal akorát nám nezdelil v čem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru