Posedlá Margotkou měsíc před porodem

michnovka
29. lis 2017

V průběhu těhotenství jsem neměla žádné extra chutě,ale teď měsíc před porodem se nemůžu nabažit Margotky.Kazdy den mám jednu i dvě.Nechapu,proč zrovna tuhle sladkost..Navíc má v sobě alkohol,to mě trochu znepokojuje.A taky,že mám vysoký cholesterol a neměla bych tohle vůbec jíst.
Měla jste některá něco podobného?Také jste byly na Margotce? Může to mít špatný dopad na miminko?

babanci
30. lis 2017

@michnovka Moje dcera takhle hltala koblihy. Ale strašně moc. Mimčo mělo při narození 4 120 g, tak nevím, zda-li to bylo z toho. 😀

vendelinka08
30. lis 2017

Ja jsem ujizdela na vetrniku...mela jsem ho denne. No...chlapaka jsem si take pekne vykrmila. Mel pres 4 kila. Ale nic jsem si nevycitala..chut byla vetsi.

g_m
30. lis 2017

@michnovka Já frčela na Kostíkách s lentilkama, což taky není žádná hitparáda a nebála bych, prostě to jsou chutě no ;)

apajda
30. lis 2017

Já si na Margotce ujíždím celej život 😀 Pokud nemáš cukrovku nebo žloutenku a nebojíš se přibírání, tak se neboj. navíc myslím, že neobsahuje alkohol, ale jen tresť - jinak by byla až od 18 let 😀

babanci
1. pro 2017

Dneska jsem si vzpomněla na svoje těhotenské chutě - kyselý karbanátek. To bylo něco. Každý den ze školy rovnou do bufáče, kde ho měli. To bylo poprvé, podruhé ovocné zmrzliny, chodila jsme si s půllitrem a do třetice kyselé ryby. Navzdory pověrám, pokaždé holka. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru