Poslíčci ve 32 tt ?!

barunka229
9. srp 2018

Ahoj ženy,mam takový dotaz jsem ve 32 tt už týden mě každý den chytají nepravidelné bolest ( nekdy po 20 min. nekdy tas po 5 min ). Byla jsem hospitalizovana v porodce a tam rekli že krev,moč,čipek,malej všechno ok a že na poslíčky je prostě brzo,ale jelikož jsem pred tehotenstvím trpela endometriozou tak proto mě to tak ''dole'' bolí. Jsou to bolesti jako pri hodně silné MS do toho bolest v kříži a pocit tlaku na záchod. Je to každý boží den a třeba po dobu 6h v kuse,už ani nevycházím z baraku pač se bojim že mě to nekde zas přepadne.Tak se ptam sem jen hodně citlivá nebo jste to nejaka prožívala taky takhle podobně a hlavně takhle brzy? Děkuji za každou odpověd jsem fakt zoufala...😔

natysnovec
9. srp 2018

@barunka229 ja tk taky mivam(taky sem mela endometriozu)A kolikrat me silene tahne spodek...ale jen parkrat za cas.Je to 3 dny zpet co me to vecer chytlo aa hoodne...ale vse je pry v poradku..dneska jdu akorat na gyn.

barunka229
autor
9. srp 2018

@natysnovec Taky mi právě řekli že je vše ok,ale kazdý kdo mě vidí si myslí že už rodím.Hlavně kdyby to třeba přestalo ale jako 6-8h v kuse a každý den už týden a to jeste pár týdnu mam před sebou.Vubec nevim jak to vydržim,psychicky jsem fakt vyřízená.

natysnovec
9. srp 2018

@barunka229 tak to netusim...ja to mam vzdy jen par minut...pak klid....pak znova...a pak to treba prejde.

barunka229
autor
9. srp 2018

Tak to ti tiše závidím. 🍀 Tak přeji at ti to vydrží takhle klidné až do termínu.Já už asi budu zavřená někde v bohnicích 😀

natysnovec
9. srp 2018

@barunka229 nebudes neboj🍀🍀

lobella
14. srp 2018

@barunka229 ahoj, tak jak jsi na tom? Ja jsem 29 a tyhle bolesti mam take, zatim se mi objevily jen dvakrat tedy, ale take jak pises, vzdy tak na tech 6-7 hodin, vzdy v takovych vlnach, kdy je to par minut lepsi, uleva a pak treba 20 vterin ostrejsi bolest a zase uleva a takhle porad dokola...jak velke bolesti na ms, dr mi k tomu nic nerekla, jen divne koukala a to jsem ty bolesti dostala prvne v 27tt,tak nevim, co si o tom myslet...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru