• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přenášení miminka. Jak urychlit porod?

25. srpna 2016 
Suki: ahojky, tak jsme byly na nausnice objednane na zitra, ale musela jsem to zrusit, protoze se male jeste nezahojilo ockovani z porodnice na raminku. Jinak mi roste jako z vody, uz se na nas usmiva a je to super pocit. Doufam ze se vam take dobre dari a ze uz prdiky netrapi.
28. lis 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky jak dlouho přenášíte,nebo maminky jak dlouho jste přenášeli po termínu porodu?
My máme sice termín až za 3 týdny,ale moje máma i sestry přenášeli takže mě to asi taky čeká....
23. dub 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě bych se chtěla zeptat,jestli se vám porod(po termínu) "rozjel"sám nebo vám ho museli vyvolávat?
23. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přenášela ráno mi píchli vodu .ale nic se nerozjelo tak sem šla na císaře :grinning:
23. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta já jsem přenášela týden a nakonec jsem porodila přirozeně bez vyvolání... :slight_smile: :wink:

zkoušela jsem všechno možné - chodit do schodů, procházky, horká vana, sex,....atd. ale mimi se prostě nechtělo...:slight_smile:
nakonec se narodilo 2. den ráno po 6 km procházce, tak nevím zda pomohla... :grinning: :grinning:
23. dub 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptala jsem se u gyn jak dlouho se nechává přenášet a řekla mi že tak 7-10 dní po termínu a pak že to vyvolávají:slight_smile:
27. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, u prvního mimča jsem přenášela přesně 10 dní, devátý den jsem byla hospitalizovaná a porod vyvolávali. Teď přenáším opět, sice teprve druhý den a gyndr mi řekl, že porood 14 dní před a 14 dní po termínu je vlastně v termínu, tak se nemám stresovat. Tak jestli mě jako hodlá nechat běhat s tím pupkem ještě 14 dní, tak asi skončím na psychiatrii místo v porodnici.
29. dub 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy80, měla jsem to samé, jen jsem přenášela 11 dní, ve čtvrtek mě přijali a vyvolávali a vyvolávali a v sobotu ráno přišel na svět kluk císařem.já chodila denně na procházky a nic, prostě u mě by nepomohlo nic :slight_smile: , jsem zvědavá co v červenci též
29. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska mi řekli,že mě nechají, tak týden, takže pokud se to nepohne v pondělí nastupuju na vyvolání
29. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj já měla termín 26.3. a rodila jsem až 8.4. :slight_smile:
29. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry se to da urychlit sexem :grinning: :grinning: to je lepsi nez injekce ne??? ale fakt nevim, snad to nebudu potrebovat... :wink:
29. dub 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to zvládáte přenášení? jste v klidu nebo vám to "leze na mozek"?
7. říj 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a víte opravdu, že přenášíte? Těhotenství se počítá 40 týdnů od poslední MS, ale přesnější je 38 týdnů od ovulace. Počítá se ,že ovulace přichází 14. den, ale to u spousty holek neplatí, někdy klidně až 21. den. Tím pádem to dělá týden navíc.
8. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není tady nějaká těhulka, která přenáší a která by si chtěla trochu zkrátit to nekonečné čekání??? :sweat_smile: Přenáším 8 dní a pokud se to nerozhejbe samo, tak indukce nejdříve 12.den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nevím jestli vám pomůžu, ale třeba to můžete zkusit ;), já porodila přesně v den termínu dle UZ, den před tímto termínem jsem byla v porodnici u docenta na prohlídce, aby mi stanovil termín vyvolání kvůli těhucokrovce (se nesmí přenášet) , pan docent mi řekl, že moje děloha není ještě vůbec připravená na porod a pozval mě na vyvolání až za 4 dny, já z toho nadšená nebyla, protože vím,že se při těhucokrovce přenášet nemá z více důvodů a večer jsem si olejíčkem udělala masáž hráze (celé těhu jsem si ale tyhle masáže nedělala, takže novinka pro mé tělo ;) , no a ráno v půl sedmý mi začaly bolesti a pozdní odpoledne už byl malej na světě ;)
13. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

přenáším teprve 3.den, ale nějak jsem z toho na prášky :grinning: .
Na vyvolání bych měla jít za týden, pokud se to nepohne samo. Ale bříško mám pořád vysoko a otevřená jsem jen pro špičku prstu už měsíc. Prostě žádná změna, občas mě pobolívá břicho jako na měsíčky, ale nepociťuju žádný kontrakce. Vlastně mi nic není. :frowning2:
Trošku se obávám, že mě to vyvolání fakt nemine :unamused: ...
5. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já bych doporučila si udělat s manželem nebo přítelem pěknej večer s teplou vanou ,klidně dvojkou červenýho ,masáž a pěknej sexík :slight_smile: fakt to pomáhá:slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula29 ahoj, mě to teda nepomohlo :frowning2:
8. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jak komu, já jsem to pro jistotu aplikovala už tak deset dnů před plánovaným termínem,protože jsem se přenášení děsila jak čert kříže s 20 kilama navíc:slight_smile: Termín jsem měla na 20.února a 21 února ráno se narodil,ale určitě to není 100% ve všech případech. Tak snad ti to ještě vyjde normální cestou ,držím pěsti :slight_smile:
8. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, ja teda jeste neprenasim, ale porodit uz bych radsi chtela. Mela jsem nejake horsi monitory a byla na pozorovani na rizikovce v nemocnici. Tam se mi to pokouseli vyvolat (Hamiltonuv hmat), ale porad nic. Zatka uz odchazi, obcas me poboliva v podbrisku... Tak fakt nevim, jak dlouho to muze jeste trvat. Rada bych tomu nejak nenasilne napomohla. Miminko se povazuje za donosene od 38. tydne, tak uz snad muzu....
24. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já slyšela od gynekoložky, že je dobrý si dát panáka ricinového oleje, prožene Vás to a ve většině případů to vyvolá stahy dělohy a žena se rozrodí.
Dvakrát jsem přenášela a musela na vyvolání, tentokrát bych ráda porodila dříve, jsem byla vždy už 42 + nějaký den
25. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosim poradte mi co mam dělat sem uplně bezradna přenašim 4 den jsou 40tky vedra doma v podkrovkach uplně umiram chodim za tim jen každy druhy den na monytor ale už to nezvladam nevite co mam udělat abych to dokazala nějak urychlit ? :( už nemam silu...
25. srp 2011 v 18:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokavad porodní cesty nejsou připraveny tak nepomuže bohužel nic ani ty tablety co dávají na vyvolávačku, ty akorát zpusobej šílený bolesti ale dál se nic nedeje:( čekám ted druhé mimi a mám hruzu s toho že zase budu přenášet....
25. srp 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já přenáším 3tí den :/ hruza
15. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem letmo pročetla pár příspěvků a mé zkušenosti... první těhu jsem přenášela 5 dní. Teď jsem 4 dny po termínu, 4 dny mi už odchází zátka. čaj z maliníku už nemůžu vidět, po tom kořeněném mě už je taky zle, sex nefunguje. z uklízení a procházek mě akorát v noci bolej záda a kyčle takže už jsem rezignovala... jsem zoufalá, ale už aby to bylo. Stejně jako Suki řešíme dovču pač přítelovi skončí a mě teprva budou vyvolávat... tak držte palce ať mi nehrábne :slight_smile: Termín jsem měla 21.8. :slight_smile:
25. srp 2016 v 10:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek