• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přenáším a porod stále nepřichází

2. června 2014 
no u nás nechávají přenášet max týden tak mě to celkem zaráží, první šla ven po termínu 3dnay a druhá měsí dopředu po dlouhé prochajdě...
11. kvě 2014 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@havit
Ahoj a nezkoušel dr. hamiltona??Ten někomu pomůže i když mě osobně nepomohl :DA porod na vlastní žádost??
12. kvě 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@havit Ahojky já rodila vyvplávaně přesně 42+0 u mě v porodnici rodiala jsem Ostrov nad ohří přítele poslali eště domů a ten pak porod nestihnul ale zvládla jsem to bravurně :grinning: jinak jak píše netadr: sepíšou s tebu papíry odeberou ti krev natoočí ti monitory změří tlak kouknou se jak to tam dole vypadá, jinak cca po půl hodince až hodince ti budou chodit kontrolovat ozvy a jak se otevíráš mě primář při příjmu i hned píchnul vodu to bylo v pátek v půl třetí odpoledne 2.8.013měla jsem i vysoký tlak 150/110 takže mi ho museli nejdřív snížit dostala jsem v 10 prášek na snížení tlaku v 11 mi udělali klystýr a předtím hned napíchly oxytocin s kanelou to bylo v noci ak mě furt kontrolovali jak se otvírám já za celý den nezamhouřila teda oči a malá se narodila za 12 hoodin od prasknutí vody ani ne 4 hodiny od píchnutí oxytocinu 3.8.013 ve 2:35 ráno :slight_smile:
12. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anickacechova a vsechny holky, tak vam oznamuji ze dne 12.5. se mi narodil Štěpanek. S váhou 4290g a 52cm.... maras. Porod byl hoooodne rychly. Tabletku mi daly v 7rano, v 8hod mi zacly nejake ty kontrakce v 9hod jsem sla na kontrolu na porodni, tam si me nechaly - otevrena na 5prstu, delaly ozvy, pak mi praskla voda.Pak jsem volala manzelovi, daly klystyr v 8:45 kontrakce se shorsovaly, ale dalo se.V 10hod, jsem sla na zachod - kontrakce silene otevrena na 8prstu v 10:18 byl porod.takze byla to bleskova rychlost. ale zato jsem totalne potrhana.Nesel ven, musela jsem tlacit jako blazen, jsem teda rada ze nepouzily zadny nastroj, ale nastrihnout me mohly. Ale uz to mam zdarne za sebou a uz jsme doma :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak gratuluji a mrzí mě že si se potrhala tak hlavně že už to máš za sebou zdravíčko vám oběma přeji :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratulace k chlapečkovi :slight_smile:
28. kvě 2014 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace!
2. čer 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek