Ricinový koktejl-přesné množství a čím nahradit kořalku?

lenineek
26. lis 2014

dobry vecer holky, poradite mi prosim presne mnozstvi oleje a broskvoveho dzusu? Muzu treba rozmixovat zavareny broskve? A cim muzu nahradit koralku? Mame doma gin, tuzemak a skotskou. Mate zkusenost? Dekuji za odpovedi

xmarg04
27. lis 2014

Ja použila 3 dcl meruňkového dzusu (jdou rozmixovat i merunky, broskve budou mit tusim velmi podobny ucinek - projimavy), 0,5 dcl oleje a malej panak alkoholu (je jedno jakej, ja mela jednou myslim gin a jednou stroh, jde o to, aby to byl vysokoprocentni alkohol, kvůli rozpusteni toho oleje). A cajk, dvakrát jsem porodila, coz me zachranilo napoprvé před cisarem a napodruhé před vyvolavanim...😉

pavlapl
27. lis 2014

Musíš dát meruňkový džus ten má projímavé účinky a já jsem dávala rum. 3dc džusu, panáka rumu a panáka oleje. Dělala jsem si 2 a vůbec to nepomohlo.

verusky
27. lis 2014

@lenineek dzus merunkovy, protoze je tam horcik, ktery je dulezity. ja mixovala kompot a dala do pul litru 30ml slivovice a 30ml ricin. oleje. pomohlo ke krasnemu tretimu porodu... neboj se a drzim palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru