Ricinový koktejl. Zabral Vám?

luciaaicul666
31. srp 2019

Ahoj holky , zkoušela jste některá ricinovy koktejl ? Zabral ?

agneska7
31. srp 2019

Počítej s tím že tě tady holky ukamenujou že je to jed atd. Ale taky musím říct že co jsem pročítala diskuze tak holkam,,pomohl,, ale skoro všechny měly zakalenou vodu . Já jsem to taky zkusila ale ne tolik kolik je podle receptu a poslíčci byly a to je vse

julien9
31. srp 2019

Zkoušela jsem, stejně porod 16 h a pak akutní císař.... s tím pozor no, je to fakt jed... tělo jakoby přiotráví a raději plod vypudí ven... zkus radši maliník ale mě nepomohlo nic, přenášela jsem 8 dní

luciaaicul666
autor
31. srp 2019

@agneska7 je mi úplně jedno kdo mě tu bude ukamenovavat ... chápu i to i to - zajímají me zkušenosti 🙂

luciaaicul666
autor
31. srp 2019

@julien9 já zkusila včera - dostavili se kontrskce po 7/9 minutách nepravidelně .... a nic 🤷🏻‍♀️

zelenaesmolda
31. srp 2019

@luciaaicul666
proc ho vlastne chces zkouset?prenasis?

drakenn
31. srp 2019

https://www.modrykonik.cz/forum/3-trimestr/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelmannove-vyzkousely-jste/
Přečti si diskuzi.
Jinak k tomu, že riciňák je jed, je to nesmysl. V diskuzi jsem vysvětlovala zpracování oleje.. A o hromadně zakalených vodách jsem se taky nedocetla. Obrázek si můžete udělat sama podle diskutujících..

martiniquest
31. srp 2019

Ano, mela jsem jo trikrat. Hnali me ma indukci 41+0, tak jsem to zkusila (radeji ricin nez prostin), ale bohuzel me jenom prohnal

martiniquest
31. srp 2019

Ohledne toho jedu...podrazdi strevo, prozene te a tim ma dojit k podrazdeni delohy, ktere muzou naskocit kontrakce. Priotravene deti z toho nejsou, to je kec. Mela jsem ho pred porodem trikrat a syn byl absolutne v poradku. Stejne tak plodova voda.

janule1940
31. srp 2019

Zkuste naparku.zatim si všichni,co v mem okolí od 38 tt praktikovali,chválí.vice na fb ženská bylina naparka a nebo www.steamy.cz,tam jsou nějaké info taky.

janulkaz
31. srp 2019

V pondeli jsem mela nastup na vyvolani a v sobotu vecer jsem si ho dala..prijemne me prohnal a v nedeli dopo jsem porodila..nevim jestli to bylo tim,ale za me jo..pry se to drive pouzivalo jako projimadlo,takze bych to jako jed nevidela 😉

luciaaicul666
autor
1. zář 2019

@janule1940 děkuji 😘

luciaaicul666
autor
1. zář 2019

@martiniquest taky si myslím 🙂 děkuji.

luciaaicul666
autor
1. zář 2019

@janulkaz kolikrát ho mohu vyzkoušet ? 😬

agneska7
2. zář 2019

Ty jo zas to ale nepřeháněj vždyť ještě nemáš ani termín . Četla sis i diskuze na e miminu je toho fakt hodně a víc jak dvakrát jsem se nikdy nedocetla ale všechno jsou holky co jim hrozilo vyvolání protože už byly po terminu

janulkaz
2. zář 2019

@luciaaicul666 myslim,ze jsem onehda taky cetla tak dvakrat..ale osobne bych do toho pred terminem nesla,ja davala mimcu cas,i kdyz to bylo ke konci narocne..az ta vidina vyvolani me dohnala k tomu to vyzkouset 😂 kdyz uz nic jineho nezabiralo 🤣

portinari
2. zář 2019

41+5 mi porod vyvolal, plodovka čirá, vše ok, ale celý porod nepravidelné kontrakce. Volila jsem ho jako menší zlo, než vyvolání, na které jsem měla druhý den nastoupit. Kdyby tělo nebylo k porodu připraveno, tak mě to asi jen prožene a zcela zbytečně vysílí. Rozhodně bych do něj nešla jen tak z plezíru! Jo a meruňkový džus jsem nesehnala, nahradila jsem ho rozmixovaným meruňkovým kompotem. Pokud bych byla ve stejné situaci znovu, zkusím ještě zmiňovanou napářku apod. A spís než riciňák bych déle odolala tlaku doktorů, samozřejmě pokud by jinak bylo vše ok.

jupiter2013
2. zář 2019

Já mám pozitivní zkušenost. Nezkousela jsem ho tedy pred terminem, ale az kdyz mi hrozil nastup do porodnice k vyvolani porodu. Vecer pred nastupem , to jsem byla 41+4, namichala jsem ho podle navodu, akorat s broskvovym dzusem a buc se nedelo. V noci mi praskla voda, ktera byla cira a porod se krasne rozebehl. Za 6 hodin od odtoku byl syn na svete.

luciaaicul666
autor
3. zář 2019

@jupiter2013 tak to je krasne ! 🙂

luciaaicul666
autor
3. zář 2019

@portinari jasný 🙂 takže pomohl 🙏🏼😘

luciaaicul666
autor
3. zář 2019

@agneska7 právě ze to nechci přehánět ... 🙂 jojo četla 🙂

portinari
3. zář 2019

@luciaaicul666 Určitě pomohl, v 18 h jsem ho vypila, ve 21 h pospíchala na záchod (vyčistila jsem s dokonale, klistýr v porodnici pak už byl nesmysl), ve 22 h přišly první kontrakce. Syn se narodil po poledni. Takže jasný placebo efekt samozřejmě - tak na riciňák obvykle nahlížejí lékaři 😉 A příjemný bonus na závěr, porod bych mohla až na finální 3 kontrakce označit za bezbolestný, opravdickou bolest mi způsobovali jen doktoři (vnitřní vyšetření, nástřih mimo kontrakci a šití bez umrtvení). Přeji krásný porod, já se na svůj druhý už moc těším ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru