Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Rutina s mimčem. Jak u Vás probíhá?

kaja0522
17. lis 2019

Dobrý den maminky, smím se Vás zeptat na Vaši rutinu s miminkem??

mariegroth
AMBASADORKA
17. lis 2019

O jaky vek miminka mas zajem? 😉

amazonkajanik
17. lis 2019

Něco jako ve smyslu, spát, prebalit, jíst, spát, prebalit, jíst,... Do toho procházka buď do vedlejší vsi nebo do lesa(nikam jinam to mimo silnici nejde), nákup, hraní si, svým hlasem privadet psa k šílenství, dělat komedie, pokusit se nacpat si hračky do pusy a když to nejde se vztekat a mlátit s nimi stejně raplovite, jako to umí mamka a děda ... Jo, rutina to je, ale stojí to za to. Malej za chvilku povyroste a výletů bude víc a víc a s nimi i učení se přírodě, než mi uteče do školky

kaja0522
autor
18. lis 2019

@mariegroth Novorozenec

fouskovi
18. lis 2019

@kaja0522 s novorozencem je to samé dokola nakojit prebalit a uspat mazlit oni zatím víc nepotřebuji jenmaminky teplou náruč a večer vykoupat postupně bude min spát a bude objevovat svět kolem sebe na bříšku na zádech abude vyžadovat více pozornosti a zábavy

drep
18. lis 2019

Pokud máš zájem o pravidelný režim, tak mně se hodně líbila contented little baby od giny ross. Nevzala jsem si z toho zdaleka všechno, kojila jsem mnohem častěji než doporučuje ona (ač moje dítě o mléko nikdy “nežádalo”, tak jsem jí prostě nabízela), něco je asi blbost (jako že děti, které jedou podle její rutiny nemají koliky a podobně), ale jako návod mi to přišlo fajn.

mariegroth
AMBASADORKA
18. lis 2019

Jak uz tady padlo, tak male miminko potrebuje akorat jist-prebalit-spat. Bude ti pripadat, ze zijes ve 3 hodinovych usecich - to je zhruba kdy by melo jist. Muj cil v prvnich tydnech bylo prehodit miminku den a noc, coz mel prehozene asi za dva tydny. Ale napriklad uz od porodnice mame dany nas vecerni ritual a spanek.

eithelwing
18. lis 2019

Prvních šest neděl se toho moc neděje. Přebalování, kojení, spaní. Spánek byl často, často nepravidelně, jen jsem se snažila, aby noc byla nocí a den dnem. Jenže to taky není hned.
Do toho hodně chování. A víc procedur kolem sebe, ležela jsem na břiše, řešila očistky, cvičení na stažení dělohy. Cviky jsem měla rehabilitační sestry z nemocnice, která obcházela maminky na porodnici. Perfektní věc.
No a taky procházky. 🙂 Samozřejmě. 🙂

babanci
19. lis 2019

No, jo, je to rutina. Krmení, přebalování, procházky a zase krmení, přebalování, mazlení a procházky. Ale je to krásná rutina. Za chvilku skončí, doporučuji užívat si jí.

Sem začni psát odpověď...

Odešli