Růžový "výtok" v 33tt

zajickova16
23. zář 2017

Ahojky holky, nemáte s tím některá čerstvou zkušenost? Jsem ve 33 tt, na kontrolu jdu v úterý. Dneska ráno jsem měla na papíru opravdu lehoulince růžový vytok, řekla bych spíš vodnatejsi, žádný hustý hlen. Nic jiného nepocituju, jen včera večer jsem měla takové svědění.

misa1106
23. zář 2017

Napadá mě hlenová zátka? A s tím svěděním - mám teď v těhu často, gynekoložka nic nenašla, doporučila nepoužívat žádné sprchové gely (ani na intimní hygienu) ale prostě jen vodu. Teda pokud tě svědí jen zvenku a ne uvnitř. Uvnitř by mohl být nějaký zánět...☹

lennus
23. zář 2017

@zajickova16 Radši jeď na kontrolu, já měla teď naposledy výtok před předčasným porodem ve 23.t. a první syn se narodil 33+1. Radši pro sichr, třeba o nic nejde, ale kdyby jo, můžou si tě pohlídat. Držím palce!

penelope87
23. zář 2017

@zajickova16 Pokud to není vysloveně hlen, ale je to vodnatější, může to taky být plodová voda. Pozor na to. Taky bych raději jela ubezpečit se, že je všechno v pořádku.

zajickova16
autor
23. zář 2017

Bylo to jenom ráno, od té doby vůbec nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru