Samoopalovací krém na konci těhotenství. Můžu sem tam?

terkezz
11. kvě 2021

Ahoj holky😁 začíná být pěkné teplo a sluníčko, vím, že opalovat se v těhotenství je nebezpečné, proto se nikde vystavovat nebudu ale jsem tak vybledlá, jak mrtvola😀 myslíte, že se můžu máznout sem tam samoopalovákem z avonu když už jsem ve 32 tt?
Četla jsem diskuze ale nikde jsem se toho moc nedočetla😀

mamikry
11. kvě 2021

@terkezz Vycetla jsem, ze samoopalovaci krem obsahuje vitaminy skupiny A, ktere nejsou pro vyvoj miminka uplne dobre. Samoopalovak se sice dostane jen do svrchni vrstvy kuze, takze je to riziko asi male, ale porad ho pres kuzi vstrebavas. Asi bych si ho odpustila.

jelenice_zavodnice
11. kvě 2021

@terkezz Myslim, ze se nic nestane 😉. Jsem tehotna a take se brzo namazu. Zeny si napr. lakuji nehty v tehotenstvi, ktere nemaji ani potrebnou barieru jako kuze nebo chodi do solarka, nebo pouzivaji kremy na strie a mnoho dalsiho.
@mamikry Muj samoopalovak treba neobsahuje zadny vit. A ani nic kolem retinolu.

terkezz
autor
11. kvě 2021

@jelenice_zavodnice taky jsem právě studovala složení a žádný vit A ani ten retinol to nemá

nagojka
11. kvě 2021

Proto ja na slunicko vystavuju jenom nohy a oblicej si mazu faktorem 50..brisko by me snad ani nenapadlo opalovat...ani na chvilku..desi me uz jen kdyz jdu po meste a mam nahrate triko a bricho teplejsi...mam dost citlivou kuzi a pri prvnim jarnim slunicku se vzdy hrozne osypu..Jsem 30tt,takze se s dovolenim pripichnu a vyckam na nazory🙂

ema90
11. kvě 2021

Jsem v 37tt a samoopalovak normalne pouzivam a pouzivat budu 🙂.

keksik002
11. kvě 2021

@terkezz i opalovani v primerene mire je v pohode.. Totez plati o kremech

b91
11. kvě 2021

@ema90 Ahoj, často na Tebe myslím 🙏🏼😬. Ty jsi ještě 3v1? 🙊🙈

terkezz
autor
11. kvě 2021

@nagojka tak to jsme na tom úplně stejně😄 taky se hned bojím, když mám teď nahřáté bříško, tak proto se nechci vystavovat někde na sluníčku

ema90
11. kvě 2021

@b91 Jeste jooo, jsem 37tt 😀

b91
11. kvě 2021

@ema90 no ale s dvojkama, to se jen tak zase nevidí 😬. Tak držím pěsti, ať vše dopadne na 1s*. 🙏🏼❤️

ema90
11. kvě 2021

@b91 Dekujeme 😊 Jim se tam ocividne hodne libi, protoze na porod to zatim nevypada 😀

2hanah
11. kvě 2021

@terkezz oni taky ty retinoidy způsobují hlavně syndrom mořské pany, což jsou srostlé nožičky a to už Vás dva ve 32.týdnu potkat naštěstí nemůže, já bych si ho teda taky radši odpustila, ale myslím si, že klidně můžeš.

b91
12. kvě 2021

@ema90 jsou to šikulové, to je jasný 😬.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru