Odchod hlen. zátky a streptokok, můžu cvičit s Aniballem?

shi_sha
14. pro 2016

Holky, jsem 38+4, včera a dnes mi odešla hlenová zátka, a mám pozitivního streptokoka, můžu dál cvičit s Aniballem? Nikde jsem se o tom nedočetla. Mám strach z přenosu bakterií na mimčo. Co myslíte?

sarus87
15. pro 2016

Řešila jsem před půl rokem to same. Doktor mi schválil, ze i presto ze jsem měla pozitivního streptokoka ze s Aniballem mužů cvičit. 29.5. se nám narodila zdravá dcera.

shi_sha
autor
16. pro 2016

@sarus87 Moc děkuji za odpověď, už jsem myslela, že nikdo neměl stejný problém 🙂

kajos12
15. kvě 2017

Holky, obnovuji diskuzi, jestli se rozjede.
Mám den po termínu, pozitivního streptokoka a hlenová zátka mi odchází postupně už 6 den. Poslední tři dny bolesti, od včerejška v kuse celý den i noc, ale s Aniballem jsem cvičila naposledy přesně před týdnem - 31 cm. Můžu ještě cvičit nebo to už nechat na přírodě? Nerada bych přišla o nacvičené cm.
Děkuji vám za vaše názory.

kajos12
15. kvě 2017

.

shi_sha
autor
15. kvě 2017

@kajos12 Já si myslím, že cvičit můžeš, ale už bych to nechala na přírodě, ať si tělo odpočine a připraví na porod. Ať si náhodou nezpůsobíš poranění cvičením. O nacvičené cm nepřijdeš.

kajos12
15. kvě 2017

Děkuji ze reakci. Ono je už asi stejně pozdě, postupně mi dneska odtéká plodová voda. 🙂

shi_sha
autor
15. kvě 2017

@kajos12 tak to ti přeji krásný a rychlý porod 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru