Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Silné nadýmání v 6m těhu

bauskka
6. led 2019

Ahoj maminky, mám takový problém. Trpí někdo na nadManu v těhotenství hlavně ve 3 trimestru? Co pomáhá? Přes den jsem byla v pohodě a začalo to až večer a trvalo celou noc. Silné křeče v podbřišku se silnými větry, někdy ani nechtěly větry odejít. Přes den jsem měla domácí pizzu, bábovku, rohlík se sýrem, čokoládu, k večeři pak hovězí maso se zeleninou a bramborem a pak čerstvou mrkev a mandarinku. Je fakt že vše ve větším množství. Je možné že to semnou takhle "krásně" cvičí? AAA

ange_de_la_morte
6. led 2019

Tyjo tak při takovém jídelníčku bych už asi odletěla jak vzducholoď a to bych ani nemusela být těhotná 😀 😀 ..... jinak taky trpím v těhotenství na nadýmání, hlavně teď v 3.trimestru a to si troufám říct že si sakra dávám pozor na to co jím a piju , v lékárně se určité dá koupit něco co můžeš i teď v těhotenství ale asi bych zkusila spíš úpravu stravy.

makronka222
6. led 2019

Trpim ted od 25tt. Ke snidani pecivo + lucina, zelenina. Pak treba ovoce, nebo zel. salat. K obedu maso s necim... jo cokynu si dam obcas taky, ale jim normalne. Neprecpavam se. Mohla sem jist co sem chtela, na nic nikdy netrpela. Ted ikdybych pila jen vodu tak asi budu mit problem stejnej. Cekam kdy to prejde :D nevim jestli to u sebe mam svadet na stravu, prijde mi v pohode.

bauskka
autor
6. led 2019

Jo občas to s jídlem prepisknu 🙏 ale chutím neporuším 🙏😂 tak doufám, že ti brzy přejde. Je to nepříjemný. Dnes si dám dietku

makronka222
6. led 2019

@bauskka ja si dietu zkousela davat pred par dny, 3 dny jsem to vydrzela, zadna zmena. Takze jsem se na to vykaslala:D nekdy to taky prepisknu, ale spis na sladky atp chut nemam. Ujizdim na ovoci, ale ze by se po nem muselo prdet? :D

bauskka
autor
6. led 2019

@makronka222 😂😂😂 už jsem si posedlá i na záchodě 🙏😂 co nám to včera ta tchýně dala jíst 🤦🤔 teď je mi lépe, tak snad večer to bude dobrý. Ale ta noc byla divná nikdy se mi to nestalo. Nicméně tu dietku taky dlouho nevydržím. Asi před měsícem mi bylo hodně na zvracení a i se mi celý den zvedal žaludek na prazdno a to jsem vydržela nejíst asi 2, jak jsem se bála abych se nepo🤮 já mám chuť pokaždé na něco jinýho. Jednou jsou to okurky, pak maso, čokoláda, ovoce 🤦😂

Sem začni psát odpověď...

Odešli