Silné píchání v podbřišku až v pochvě 2 dny po TP

zuzana_sevcikova
29. črc 2013

Ahoj holky mam takovy dotaz. Termin jsem mela uz pred 2 dny,ale stale nic... ☹ Minuly tyden jsem pocitila hodne silne pichani v podbrisku,ktere slo az do pochvy. Bolest to byla takova,ze jsem se musela az zaprit a zhluboka dychat. Po chvilce to prestalo a prislo to zase za hodinu.Az jsem si rikala,ze by to bylo ono?Ale vedela jsem ze by to spis meli byt bolesti podobne metruacnim a ne takove pichani jak kdyby do vas nekdo pichal jehlou.... Jelikoz moje mimi mi tlaci i na cipek,tak vim,ze tohle to nebylo,to uz mam zazite a taky to ted ke konci neni zadna slast... A vzhledem k tomu,ze pak to prestalo tak jsem nikam nejela. Navic to bylo v dobe kdy i mimi bylo aktivnejsi,tak jsem to prikladala tomu.Ale vcera se to docela podobne opakovalo. Nemate s necim podobnym nekdo zkusenot? Mohli to byt treba trochu jini poslicci nebo treba jiny prisnak bliziciho se porodu???

nasekuratko
29. črc 2013

@zuzana_sevcikova to mě taky zajímá, já to tak mám taky a to jsem teprve 31tt, trvá to už pár dní. Občas píchání v podbříšku, občas až jakoby na pipce. Nejsou to teda velké bolesti, ale musím se zastavit a instinktivně se na tom místě chytnu a čekám, až to přejde. Ale je to taky většinou, když sebou mimčo mele, tak si říkám, že je to asi tím, že semtam "brnkne" na špatné místo...

zuzana_sevcikova
autor
29. črc 2013

Ono je to prave podobny s tim tlacenim na cipek,mozna je to tvuj pripad.... Snad protoze v tom pripade by jsi mela jistotu,ze to neni nic vaznejsiho...Presne jak rikas picha to az v pipine 🙂 To jsem taky mela zhruba od toho 30 tt.Jak rikas,zastavit se a pockat az to prejde a cim je mimi vetsi,tim je to bolestivejsi. Takze pokud Te picha ten cipek,tak s tim se neda nic delat a ani to zastavit,ale neni to az tak casty,aspon ja to tak mam.Tohle co mam ted je hodne podobny,ale jelikoz vim jake je to pichani v cipku,tj,kdyz na nej mimi tlaci,tak vim,ze tohle je v trosku jinem miste... A jelikoz cele tehu jsme mela absolutne v poho a zadne bolesti krom cipku me nepotkali,tak me to trosku znepokojuje...

cinkatko
30. črc 2013

@zuzana_sevcikova ahoj, tak mne se to taky stavalo asi tak 2 tydny pred porodem. Hlavne pri teple sprse, kdyz jsem se uvolnila - zniceho nic takove pichani v podbrisku (take jsem si myslela, ze uz je mozna cas). Ale to je jeste "falesny poplach", jestli ti to pak prejde. 🙂 Stava se to hlavne par tydnu pred porodem a ver, ze ta bolest je "nic" proti kontrakcim. Prave kontrakce byvaji pravidelne a postupne se doba mezi nima zkracuje a mivaji delsi interval nez ty predchozi. 😉
Mno, snad jsem to napsala srozumitelne 😅 Preji hodne stesti a kdyz Buh da tak i bezproblemovy porod a zdrave, krasne mimi 🙂

zuzana_sevcikova
autor
30. črc 2013

Dekuji cinkatko 🙂 tak snad to nebude trvat jeste tak dlouho,ale jsem rada,ze nejem jedina komu se to deje a ze to teda nic neni,ze nemusim nikam litat 🙂 Snad vsechno pujde hladce 🙂 ale hlavni je stejne zdrave mimi 🙂

aliamira
2. zář 2013

Ahojky taky to obcas mám a jsem ve 38tt..taky nevim co to je 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru