Slabé červené nitky v hlenu. Odchází mi pomalu hlenová zátka?

sandrasevcikova
15. pro 2020

Ahoj holky včera večer když jsem byla čůrat a utřela jsem se tak jsem na papíře měla bílí hlen a v něm slabě ale opravdu slabě červené nitky znamená to že mi odchází pomalu hlenová zádka? V předešlích těhotenstvích jsem to neměla proto se ptám mám plašit nebo ne? Od té doby právě nic tak nevím vše mám už připravené pro malou až se narodí děkuju moc za rady

zuzita15
15. pro 2020

@sandrasevcikova ano, s nejvetsi pravdepodobnosti to byla hlenova zatka. Vzhledem k tt, ve kterem jsi, a tvym strachum bych, jak uz jsem psala v jine tvoji diskuzi, jela na pohotovost a nechala na zvazeni lekare, zda ti nenapichaji kortikoidy na dozrani plic, at pripadne mala nemusi byt po narozeni na plicnim ventilatoru

renat23
15. pro 2020

@sandrasevcikova nejspíš to bude hlenova zatka také ji mam takovou. U 2 deti mi odesla den před porodem, rodila jsem 37+2 a 37+3 a ted mi odesla před 14 dny a stále se nic neděje. Dnes jsem 36+4 a mimi je o vic jak tyden větší před týdnem mel 3112 g a jsem na 1 cm otevrena uz taky 14 dni a stále nic. Takže hlenovka nemusí nic znamenat.

leniczka23
15. pro 2020

Jj je to pravděpodobné.Plasit nemusíš. Pokud jsi jinak ok tak se neboj.

sandrasevcikova
autor
15. pro 2020

@renat23 budu to pozorovat a uvidíme

sandrasevcikova
autor
15. pro 2020

@leniczka23 děkuju

sandrasevcikova
autor
15. pro 2020

@zuzita15 ještě chvilku počkám a uvidíme

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru