Špatně jsem se vyspala a přeležela - bolí mě celá pravá strana.

lenikarna
31. črc 2019

Ahojky stalo se vám že jste se přes noc špatně vyspala a přelezela ?? Asi jsem spala ma peřině ale mam celou pravou stranu bolavou počínaje bříškem a končící krkem ale tak brutálně že i chůze jd pro mě nepředstavitelná hlavně v okolí břicha... Jak jste to řešily už jsem nahrivala i koupel ale to břicho bolí moc myslíte že by to mohlo nějak malé uškodit??

cuuza
31. črc 2019

Zkus se opatrně protáhnout, třeba klasickou kočku na čtyřech...

kiki1912
31. črc 2019

@lenikarna zkus cvičení podle Mojžíšové pro těhotné a pak si sedni na gymnastický balón

kiki1912
31. črc 2019

@lenikarna Mě to cvičení a balón pomáhá a to sem teprve 14+3

jahanicka
31. črc 2019

Mě bolely záda komplet cca od 4. měsíce. Do toho problémy se sedacím nervem (což vypadá i u vás), zajděte si k doktorovi, řekne vám víc. Pokud jste těhotná, nesmíte se zanedbávat v žádném ohledu, buďte na sebe hodná a dopřejte si péči, kterou vaše tělo potřebuje.

lenikarna
autor
3. srp 2019

OK zkusila všechno je to třetí den. Zjistila jsem wd to je skříply nerv .Napadlo mě zda můžu použít koňskou mast?

kiki1912
3. srp 2019

@lenikarna Pokud si těhotná tak jen ibalgin gel a pokud ne tak doporučuji termolku. A na skriply nerv je dobrý tohle cvičení

https://www.youtube.com/watch?v=yk346VIiFpE

Ale musí Ti s tím pomoct partner

kiki1912
3. srp 2019

@lenikarna mě třeba osobně před těhu pomohla fakt ta thermolka protože to brutálně prohřálo

jahanicka
4. srp 2019

Ještě mě teď napadlo - zkuste mazat třezalkovým olejem (pozor, nesmíte to místo potom vystavit slunečnímu záření), a pokud jste zvyklá spávat na boku, tak si dejte mezi kolena polštář 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru