• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín máme zítra, vyvolávat porod chtějí až za 11 dní

25. prosince 2013 
Ahojky, jsem prvorodička a máme termín už zítra. Ale furt nic, paní doktorka mi říkala, že se mu ještě nechce a že kdyžtak musíme 5. ledna nejpozději mimouše dostat ven. Je to normální? Mám strach, že prcek je už moc velikej, říkala nám že už máme 3,250kg podle ultrazvuku
24. pro 2013 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli mate termin zitra, tak zatim bych byla naprosto v klidu.... A 3250 g je naprosto standardni vaha...uz moc velke deti vazi jinak :slight_smile:)
24. pro 2013 ve 23:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kliid :sunglasses: Času máš možná pár hodin,možná taky 2týdny a obojí je naprosto v pořádku.Termínem se nemůžeš řídit,miminko je donošené a až se mu bude chtít na svět,přihlásí se. :slight_smile:
Pokud by jsi přenášela déle jak 10-12dní,tak by jsi šla na indukci a ani toho se neboj. :wink:
K té váze,to je jen odhad co ti řekli,je to vžy plus mínus půl kila. :grinning: Naše děti měli v tuto dobu,konec 40tt téměř o kilo víc.Prostě rodit i dítě přes 4kg je v pohodě.Dočkej času a nech se překvapit.Jak termínem,tak váhou. :slight_smile:
24. pro 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak píšou holky... Je to jen odhad a je to normální váha zdravého miminka... Dcera měla 3,53 kg a zároveň s ní se narodila holčička 4,5 kg (ale maminka byla vysoká...). Co se týče přenášení. Taky jsem měla strach, ve čtvrtek na kontrole bylo času dost..., v pátek byl termín, odhadovali, že budu rodit nejdřív úterý a nakonec jsme v sobotu ráno jeli do nemocnice a už si mě tam nechali. Dcera se narodila v neděli ráno...
Někdy to taky trochu brzdí maminka. Je vystresovaná a unavená a to tělu brání začít rodit. Buďte v klidu a pohodě a vyspěte se a vše bude OK. :slight_smile:
25. pro 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
První dcerka se narodila 41+2 po vyvolání. Měla 3,53kg. Nechtělo se jí ven, i když ji lékaři popichovali, co to šlo. A narodila se krásná zdravá holčička. Na přenášení nic špatného není, některé děti prostě tolik nespěchají. S druhou jsem čekala totéž a nakonec se narodila tři dny před termínem a řekla si sama ..... Klid, uvař si maliníkový čaj, dej si spršku, koukni na pohádku..... Pohoda, vždyť jsou vánoce :grinning:
25. pro 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek