Tlak na spodek, bolest podbřišku a zad

mladamamina98
18. lis 2017

Holky me je to tak trapné jak si furt stezuju ale už fakt nemůžu a nevim si rady . Ve čtvrtek mi začla odcházet hlenova zátka ( odchází stále po malinkych kouscich) ale co se od toho čtvrtka deje to je něco . Tlak na spodek úplně nesnesitelny, pobolivani podbrisku hlavně v nocí bych i prehlidla ikdyz je to síla ale ty zada to je očistec bolí me krize a kostrc už nevim jak si ulevit nic nepomaha dneska v noci se to ještě zhoršilo zada bolí fakt silene . Rodit už chci ale rada bych tak aspoň 3 tydny ještě vydržela . Nevíte jestli existuje vůbec něco co by to trochu zmírnilo ?
Dekuji za každou radu už sem fakt zoufalá 😩

alemari
18. lis 2017

Najdi si těhotenské cvičení a lektorce popic co pěesně ti je. Bude to v poho, chce to pohyb.

kamste
18. lis 2017

Pomáhá "hopsání" na gymnastickém míči, teplá sprcha na záda, masáž zad.
Někdy doplnění hořčíku.

aviho
18. lis 2017

Mě pomohl bederní pás - zpevnila jsem tím záda a podepřela bříško
Něco takového https://www.zdravotnickepotreby-eshop.cz/varian...
ale o víkendu se to bude blbě shánět ☹

ivet1987
18. lis 2017

A to mas jeste male bříško a nemusíš běhat kolem staršího 😀 Mně pomaha tepla sprcha a manžel masíruje 😀 A ležet, protože chůze a pohyb to je masakr. I kdyz tady čtu ze pohyb, zalezi co ti vyhovuje. Mne to zrovna vcera výjimečně bolelo vic pri sezení, ležení, pomohla chůze. Nebo si zajdi na masáž.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru