Po 40tt večer stahy co 15/10 minut

pecinkaandulkova
4. bře 2018

Ahoj,maminky,holky...chci se zeptat jsem po 40tt vecer stahy co 15/10minut nad ranem to ustalo...jde to.uz tak 2/3den ze jen vecer a pres den nic..
Mela to nektera taky tak? ☹ uz jsem z toho na prasky vecer se nevyspim kruutim se rozdychavam aa pres den sotva o.brisku vim..

bibi88
4. bře 2018

Ano. 4 dny před porodem.... v noci jsem nespala co 20 minut jsem se zvedala z postele. Dospávala jsem dopoledne. Rodila jsem 39+6 🙂

vendelinka08
4. bře 2018

@pecinkaandulkova porod se uz chysta...pokud pres den muzes..tak odpocivej a nabirej sily.

pecinkaandulkova
autor
4. bře 2018

No dekuji dekuji za info..asi moc pres den nespocnu uz to nejde vydrzet ani pres den..takze to bude co by dup 😀

normalnimatka
4. bře 2018

jojo, stává se. blíží se to, těš se🙂
když si dáš vanu, ustane to, nebo ne? jestli ne, tak by to měly bejt pravý kontrakce...zkus to brát pozitivně. určitě už se postupně otvíráš, děloha posiluje, všecko se připravuje a určitě to do pár dní přijde🙂 můžeš to zkusit urychlit sexováním, ale může i nemusí pomoct. a vůbec uvolňováním oxytocinu do těla, takže i takový mazlení a objímání atd. by mohlo přispět🙂

kachnicky
4. bře 2018

Přesně tak jak říká
@normalnimatka , tvé tělo i teď vykonává spoustu práce,aby jsi mohla porodit ☺dokonce i některé PA tvrdí, že takové ženy mají rychlí a snadný porod ☺ Buď na sebe pyšná, tvé tělo vi co dělá a ty se tím hlavně netrap, však porodíš miminko 😍

pecinkaandulkova
autor
4. bře 2018

@normalnimatka vana zabere takovym zpusobem ze jak zni vylezu tak se div nepo....😀 neulevi spis prihorsi...zbytek nezabira teda krom uklizeni 😀

normalnimatka
4. bře 2018

@pecinkaandulkova já ti ty věci nedoporučovala na ustání, ale právě naopak na podpoření kontrakcí, aby se to teda rozjelo:D

lennus
4. bře 2018

To je už důvod k těšení se, že prcek se chystá a bude za chvíli s vámi, držím palce!

outeq
4. bře 2018

Mela jsem to tak cca 3 tydny pred porodem. Kazdou noc jsem "rodila" a pres den jsem skoro nevedela, ze jsem tehotna. Porodila jsem pak ve 41+2 hladce behem 30min.

lenkajan
5. bře 2018

Ja jsem dnes 41+3 a mam uz nekolik dni to same. Porod ale porad nikde ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru