Tvrdnutí břicha v 35tt, je něco špatně?

keroon
24. únor 2017

Ahoj..
Jdu jsem z otazkou tak to snad pochopite :D
Jsem 34+4tt a mam uz pul hodiny tvrdy bricho jak beton a takovej pocit jak kdyz se ti nafukuje bricho a myslis ze ti praskne. A bolesti kazdych cca 5-6min. nejvic mi pomaha kdyz sedim s roztazenyma nohama a z hluboka dycham. Je neco spatne nebo to jsou jen poslicci?

lv
24. únor 2017

Zavolej si do porodnice. Buď poradí dojet (což si myslím), nebo vanu, kde posličci ustanou, pokud ne, jsou to pravé kontrakce.

keroon
autor
24. únor 2017

@lv dobre zkusim dat tu teplou vanu.
A kdyby to nepomohlo tak neni to brzo na prave kontrakce?

lv
24. únor 2017

@keroon je, samozřejmě.. raději si prvně zavolej

leki
24. únor 2017

34tt je brzo, ale ne nic hroznyho. Ja bych to videla na kontrakce/poslicky. Uvidis, co udela ta tepla vana/sprcha

lv
25. únor 2017

Jak jsi dopadla?

keroon
autor
25. únor 2017

Ta vana trosku pomohla..Tak jsem si sla pak lehnout a usnula jsem a ve 3 rano jsem se probudila s tim ze mam zizen tak jsem se napila vody a zacala jsem zvracet az do pul 5. tak jsem dostala chut na cerny caj tak jsem si ho udelala a samozrejmne taky jsem zvracela jako z ostatnich piti. A s jidlem to mam skoro to same. Pocity na zvraceni mam kazdy den a kazdy 2-3 den zvracim tak hodinu nekdy i dyl.

lv
25. únor 2017

@keroon no to si tedy užíváš 🙄

keroon
autor
25. únor 2017

@lv to je uz strasny. Uz bych to chtela mit za sebou.

leki
25. únor 2017

Neboj, to prijde. Treba o to lepsi a rychlejsi bude ten porod, kdyz si to vyziras uz ted 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru