Tvrdnutí břicha ve 28.týdnu

nelinice
26. črc 2021

Krásný den přeji maminy,chci se zeptat zda je tu někdo komu často tvrdne bříško?Mě od včera docela dost,do toho me maličký ještě kope.Nevim zda radši nemám zajet na vyšetření do nemocnice.Kromě toho tvrdnuti mi jinak nic není, pred 5.dny jsem byla na kontrole a malickej je v bříšku otoceny KP a prý je dost vysoko.K lékaři jdu zas až 11.8. Za každou radu budu ráda, nechci něco podcenit a pak litovat Děkuji všem za případné odpovědi 🙂👍

lv
26. črc 2021

Určitě jist magnezium, ve vyssich davkach

gruyerre
26. črc 2021

@nelinice tvrdnutí jsem měla už tak od 16.tt, řešilo se to magneziem 🙂

kecupka66
26. črc 2021

@nelinice Ahoj, zajela bych na kontrolu i dříve, protože to tvrdnutí může být pouze tvrdnutí, ale může mít vliv i na zkracování čípku a predčasné otvírání a určitě by bylo lepší, kdyby tě doktor viděl.. 😊

michaelarousova
26. črc 2021

@nelinice me taky tvrdlo cca od 29tt dost a nakonec to melo vliv na cipek ☺️ Sle tvrdlo mi pro kszdem zvednuti a to jsem jz brala i magnesium…nekomu tvrdne stale a vliv to na mic nema..taky nych se pro sichr nechala zkontrolovat☺️

sanyy22
26. črc 2021

@nelinice Mě taky tvrdlo břicho tak od 15tt, a okolo 29tt jsem byla hospitalizována kvůli tvrdnutí protože jsem se začala otevírat, měla jsem nařízený klid na lůžku+kapačky+léky. A nakonec jsem rodila 38+4tt, takže bych raději k lékaři jela

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru