Týden do porodu - jak se vyhnout vyvolávání?

eviczka85
11. črc 2018

Ahoj, mám týden do druhého porodu. Podle doktorky se nic nechystá, hlavička je ještě dost vysoko. Na monitoru bez poslíčků. První porod jsem měla vyvolávaný, příšerný. Synovi se stejně nechtělo, tahali ho vexem. Už to opravdu nechci zažít. Poraďte prosím, už se mám začít koupat v teplé vaně apod.?

apollo20
16. srp 2018

@rebe přesně to jsem se dočetla, a protože jinak se nic nechystá, neotvírám se, malá je vysoko, monitory nic, jsem 37+4, tak bych nerada chemicky vyvolávala kontrakce...

myjusiatko
16. srp 2018

@apollo20 ja si to zazivam ted znova (38tt), na poradne tlaky opet silene. Ale uz jsem tusila, co bude, takze merim doma od zacatku tehotenstvi a rovnou jsem to doktorovi ukazala. Takze zatim nemam ani dopegyt a neresi ani ten vysoky tlak na poradne. Jinak vse ostatni naprosto v poradku. Ono, co si budeme povidat v techto vedrech... a ja jsem jeste stresar a vystresuji se pred tou poradnou a mam tam proste ten tlak vysoky. Tak at nam to dobre dopadne. 🙂

myjusiatko
16. srp 2018

@apollo20 jen mam nakazano doma merit 5x denne. 🙂

apollo20
16. srp 2018

@myjusiatko tak to chápu, mě říkal i přítel že na mě viděl, jak jsem tam byla vystresovaná, že možná syndrom bílého pláště.. tak ti taky moc držím palce 🙏 😘

myjusiatko
16. srp 2018

@apollo20 presne tak, a jak zacal mluvit o vyvolavani (jeste v tom prvnim tehu), tak mi sel tlak na 160/110. Proste stresem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru