Uštípnutý zub na konci těhu

jezucha
6. led 2018

Ahoj holky, čekám 3.dítě, jsem v 8.měsíci a včera se mi ustipnul kus předního zubu. Předchozí dvě těhotenství jsem měla zuby v pořádku. Nevite/nemáte zkušenost, co by mi mohlo chybět? Vapnik? Beru běžné tehu vitaminy a omega 3. Děkuji za rady ☺

kika266
6. led 2018

Ja jsem v tehotenstvi mela taky problem se zuby, brala jsem vitaminy z drogerie AZ mama a pak jeste k tomu vapnik, kdyz se mi zacaly delat jakoby skvrny pruhledne na zubech a to mi pomohlo 🙂.

jezucha
autor
6. led 2018

@kika266 Také jsem začala užívat vápník, tak snad to pomůže

janawaes
6. led 2018

A byla jsi s tím u zubare? Zkus se tam objednat a at ti neco doporuci nebo treba napise. Ja jsem taky brala vapnik v tehotenstvi a pomohl mi. Mela jsem uplne krehke zuby.

jezucha
autor
7. led 2018

@janawaes právě se chci v pondělí objednat. Měla jsem jít v únoru, ale doufám, že mě vezme dřív.

kika266
9. led 2018

@jezucha Tak mohl by te vzit drive kdyz jsi tehona a lamou se ti zuby, to bude chtit vyresit co nejdrive. Myslim ze tim vapnikem nic nepokazis, pokud ti chybi.

hojda
9. led 2018

Mně se takle rozpadl jeden zub při druhém těhu, vůbec nebolel a celý se rozdrolil....

janawaes
9. led 2018

@jezucha Rozhodne to zkus, at se to muze podchytit vcas, kdyby se ti treba zub drolil dal, fakt bych to hadala na ten vapnik, vzal te drive?

jezucha
autor
10. led 2018

@janawaes ano, půjdu příští týden 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru