• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 38tt se dvojčata víc pohybují, je to normální?

26. února 2014 
Holky cekam dvojcatka , ted zacinam 38tt, oba mají dnes nějak divokej vecer jakmile si sednu melou sebou tak ze je cítím az no víte kde je tohle normalní ? Nemam se plašit?
24. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera takhle nepřirozeně lítala v břiše jak torpédo v den termínu. Volala jsem do porodnice a oni, že mají plné sály, ať nejezdíme... To byl pátek. A v sobotu ráno už jsme jeli, šla jsem na příjem a rodila. Být Tebou jedu do porodnice na monitor. Dvojčata chodí na svět dříve...
25. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych neplašila :slight_smile: pokud šlo jen o zvýšenou četnost pohybů bez jiných potíží, tak to nevidím jako důvod jezdit do nemocnice.
25. únor 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucieandrlova
@nikina88

No nic jiného se nedeje - přes den klid a zase tancujou zase az ted večer když sedím :slight_smile:
25. únor 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já dvojčátka cítím nejvíc v sedě, když jsem v klidu. A po sprchování mám někdy pocit, že mi musí z bříška vyskočit :slight_smile:
26. únor 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikina88 já uz taky, no moje by uz mohly :slight_smile: tak uvidíme jak se divoši predvedou :slight_smile:
26. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Už to máš za pár, je fajn, že u tebe mimča vydržely až do teď, tak ať jste brzy spolu a hlavně všichni v pořádku :slight_smile:
26. únor 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikina88 dekujuuuuu :slight_smile:
26. únor 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek