Ve 28. týdnu se malý ještě neotočil hlavičkou dolů

loc
14. kvě 2014

Ahoj, jsem ve 28. týdnu (dnes 27 + 5) a malý se stále ještě neotočil hlavičkou dolů. :( Včera mi to potvrdila doktorka na UZ. Jak jste to měly vy? Já vím, že do porodu je ještě času dost, ale přesto jsem z toho mírně nervózní... Nechci rodit císařem a rodit přirozeně koncem pánevním bych jako prvorodička taky nechtěla :(. Myslíte, že to ještě zbytečně moc řeším a že malý má ještě čas, resp. máte některé zkušenost s tím, že se mimčo otáčelo hlavou dolů až v průběhu 3. trimestru? Podle doktorů je ještě čas, ale stejně... Malá pochybnost ve mně přece jenom hlodá... Moc dík za odpovědi a vaše zkušenosti 🙂.

loc
autor
28. črc 2014

@eliska_z : Jj, už je ve správné poloze a hlavička už hodně naléhá 🙂. Takže to vypadá, že porod už bude co nevidět. Dr. říkala, že pravděpodobně do termínu bude venku 🙂.

sibi8889
13. zář 2014

ahoj holky jak poznám že se mimi otočí hlavičkou dolu?? pořád citim kopance na pravé straně na boku a někdy i dole :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru