Dítě hlavou dolů. Kdy se Vám otočilo?

aurelie34
5. pro 2019

Hezký večer, dnes jsme byli na druhém pokusu o 3D ultrazvuk. Malá má stále stejnou polohu a to je hlava napravo a nožičky dolů. Tak že KP. Jsem na začátku 29 tt. Doktor říkal že se snad ještě otočí ale mě je divné že má úplně stejnou polohu jako před týdnem. Otočilo se vám mimčo ještě kolem 30 tt?

j.a.n.i
5. pro 2019

@aurelie34 otocilo se mi nekdy kolem 38tt

olga_
5. pro 2019

Dvojčata - otočka béčka v 35. týdnu, takže nevěšej hlavu 😉.

mariegroth
5. pro 2019

To ma jeste dost casu. Zkus si vyhledat “spinning babies” a delej cviky. Mne se nepretocil nikdy, ale cetla jsem, ze pouze 3% miminek jsou KP, Kdyz dojde k porodu

hanulinka77
5. pro 2019

První 37tt,druhý 34tt,teď poslední miminko kolem 36tt jestli si dobře pamatuji 😊😊

siocka
5. pro 2019

V 26tt už byl hlavou dolů a teď v 30 tt se přetočil zase hlavou vzhůru, takže věřím, že se ještě jednou otočí

zdravuska1989
5. pro 2019

Mě se otočilo teď v 31tt, oni to máš jedno i když se ti otočí třeba ve 30tt tak do porodu se může otočit ještě několikrát 🙂

suromana
5. pro 2019

Já jsem teď 29tt a dnes na ultrazvuku bylo mimčo hlavou dolů, ale doktorka říkala, že se může ještě desetkrát otočit tam a zpátky, mně to teď akorát pomohlo, že mě tolik nepálí žáha, ale zase furt chodím na záchod.

kspp1
5. pro 2019

Nam se neotocil, v 39.tydnu pri cisari zjistili, ze mel snuru kolem krku. Obrat jsem nechtela.

denca033
5. pro 2019

Do 38tt má času dost aby se ti otočilo. Mě se první syn Teda neotocil vůbec a druhý syn mám pocit že kolem 36tt

zajiczek
5. pro 2019

@aurelie34 Klid, me se prvni syn otocil pred 35tt, druhy syn byl otoceny ve 32tt. Oba tak uz i zustali. Teziste (hlavicka) je uz tak tezka, ze kdyz se otoci v techto tt dolu, uz tak i zustanou z 99%.

kiki1912
6. pro 2019

@aurelie34 Mám malého hlavičkou dolů od 30tt a sem 32+5tt

krupka3
10. pro 2019

Ve 29tt tam ma mimco opravdu jeste mista a mista, nektere deti se pretoci i behem kontrakce u porodu jeste, vubec neres zatim.

sany1996
14. pro 2019

Malá byla od 28 týdne hlavou dolů už na každém ultrazvuku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru