29.tt a cítím méně pohyby. Otočil se už hlavičkou dolů?

andrejicek24
26. říj 2019

Mamky malého citim hodně tlumene.. Je možné že už by se otočil hlavičkou dolů?

veronikava
26. říj 2019

Já mám malou hlavičkou dolu a cítím ji teda pořádně, někdy je to až extrémní že nemůžu ani sedět😄.

wafina
26. říj 2019

jsem 32. v 29 mi rekli ze je hlavou dole, minuly tyden mi gyndar rekl ze ma hlavu opet nahore. Prej se to furt meni, ustalene by to melo byt 35 tt. 🙂 mě tak kope, že mám modřiny, já o pohybech vím své ☹

martiniquest
26. říj 2019

@wafina Melo by byt a nemusi, tak kdyby nahodou, nepropadej panice. Mne se syn tocil sem a tam. Naposledy ve 39tt

wafina
26. říj 2019

@martiniquest mě to nevadí, já jdu na císaře 🙂 Když je hlavou nahoře, bolesti jsou krapet lepší, ale zase si hoví furt v močáku 🙂

fatal_error
27. říj 2019

Kde mas placentu? Na tom dost zalezi. Jestli na predni stene, tak ta tlumi kopance hodne. Jsem ted 30.tt, mimco je hlavou dolu, ale mam placentu prave na predni stene a kdyz nema kluk zrovna zada na strane a nekope tedy do protejsiho boku, kde to placenta netlumi, tak cejtim taky celkem prd. U prvniho syna to bylo stejny.

evula19
28. říj 2019

já jsem 30tt a že bych zažívala nějaké velké pecky, to se říct nedá..asi je línější, ale opravdu nevím, co je to bolestivý kopanec.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru