• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 31tt mě dítě kope do močového měchýře, hrozně to bolí

27. srpna 2013 
Ahoj holky, jsem v začátku 31tt, malá mě sem tam strašně kopne do močáku. Asi je dost nízko, mám docela obavy, nebo myslíte, že je to normální? Jsem těhotná poprvé a tak to neznám. Děkuji za veškeré zkušenosti vás ostatních :slight_smile:
28. led 2013 ve 14:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naštěstí je to normální ale neboj už jsi dost daleko a malá by se každou chvíli měla otočit hlavičkou dolů takže by se ti mohlo ulevit :slight_smile: Hezké těhulkování!! :slight_smile: Lucka
28. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,souhlasím myslím že je to normální,taky tyhle kopance snáším už nějakou dobu,takže žádné obavy:slight_smile:přeji hodně zdaru :wink: :wink: :wink:
28. led 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me je to normalni, kolikrat mam pocit, ze to neudrzim jak se leknu a boli to :grinning: a navic co se otocila, tak mam pocit, ze je to jeste horsi ... odrazi se od zeber a dostavam to plnou silou :slight_smile:
28. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si kopání do močáku ve velkém užila v předchozím těhu...většinou mě to donutilo jít na malou :grinning: Nebolelo to, jen vždy následovala návštěva wc, malou to vyloženě bavilo :grinning:
29. led 2013 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě zase miminko na močák tlačí hlavičkou...někdy se dokáže pohnout tak až mě pichne v zádech..:slight_smile: většinou mi tím dá najevo že mám jít na záchod..:D
29. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
díky holky :slight_smile:
29. led 2013 v 17:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam neco podobneho,posledni dva dny,jsem 29 tt.je to takovej chvilkovej tlak,bolestivej a jako bych se mela pocurat...takze muzu byt v klidu??je to pocit jako bych mela zarazeny prdy:D
25. srp 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tendrezka Přesně to mám taky tak :wink: Vidím, že máme stejný termín :grinning:
27. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je parada:slight_smile:ja se teda modlim aby to byl druhej termin a to je 9.:slight_smile:
27. srp 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek