Vyšetření na streptokoka. Dělali Vám také tak brzy?

td96
12. lis 2019

Ahoj

Mám možná trochu hloupý dotaz prvorodičky ohledně vyšetření na streptokoka. Vyšetření mi dělali když jsem ležela v nemocnici cca v 28.tt. Výsledek byl negativní. Teď jsem v 37tt. Vím, že se ty stěry dělají od 35. - 38.tt. Můj gynekolog mi řekl, že pokud mi dělali stěry a nic se neobjevilo, tak mi je znovu dělat nemusí. Jenže mám teď trochu strach, jestli se ten streptokok nemůže ještě objevit od té doby posledních stěrů. Na druhou stranu si zase říkám, že ten doktor ví co dělá. Měla jste některá z Vás ty stěry také tak brzy? Dělaly Vám pak ještě další? Nebo skutečně stačí jen ten jeden? Díky.

veronikadriana
13. lis 2019

Stery me delaly jeste kdyz jsem byla v peci gynekologa ale kdy to bylo tak to nevim. Ale dvakrat me to nedelaly

klovalka
13. lis 2019

Ahoj, já měla první stěr negativní u své gynekoložky, přesto mi ho poté v porodnici na prohlídkách opakovaly-mám pocit, že dokonce třikrát - přenášela jsem na max.

tinkad29
22. lis 2019

@td96 ahoj, já taky ležela v nemocnici a dělali mi ho tuším v 28tt taky, a teď mi dělala moje gynekolozka v 36tt znovu, podle mě by Ti je měl udělat, má to nějakou určitou platnost, aspoň co myslím já. Raději bych se zeptala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru