• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšetření ve 3. trimestru - jaká mě čekají?

15. června 2015 
Maminky, jaké mě čekají vyšetření po 28. týdnu?
5. bře 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jeden UTZ jestli si dobře pamatuju a má se jít nechat natočit EKG k obdovnímu lékaři v posl. trimestru. Jinak mě nic nenapadá.
25. bře 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulka86 EKG(kvůli razítku do průkazky) můžeš kdykoliv...já už jej mám...ve 3. trimestru už jen UTZ, jinak myslím už nic
27. bře 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když máte RH - tak Vás pošlou na odběry krve do laborky ve 30tt
23. dub 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosím, chtěla bych se zeptat, jak je to s tím UTZ ve 30 tt? Posílají všechny těhotné na to, nebo si to musím vyžádat? A co se na něm zjišťuje? A co se zjišťuje u těch RH - ? Díky moc!
23. dub 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessicaa Ahoj u toho RH - se zjišťuje přítomnost protilátek, které mohou být přítomny v těle RH - maminky, která již rodila zřejmě RH + miminko, tak aby ty protilátky neotrávily maminku nebo miminko při porodu, ale nejsem Mudr. a asi to říkám nepřesně, nechci Tě mystifikovat. Ale to, že mám RH - neznamená, že ty protilátky ve mně jsou. Proto se jde na ty odběry, kde to zjistí.
Na ten UTZ se chodí 30-32 a myslím, že tě na něj pošle Tvůj gynekolog a myslím, že chodí všichni, ale zase nechci tě mást.
6. kvě 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem 35tt stěr na streptokoka B...
26. čer 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ,nevíte jestli ultrazvukové vyšetření ve 3 trimestru hradi pojištovna ?
9. čer 2015 v 19:48  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam RH- manzel +, odebira se krev kvuli protilatkam vuci miminku, po porodu mi u prvniho davali kvuli tomu injekci. Dela se vetsi Ultrazvuk, ja ho mela u sveho doktora a pak ster na streptokoga.
9. čer 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besnicek to by mela si myslim hradit.protoze se dela po 30tt a zapisuje se do prukazky.
9. čer 2015 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besnicek

Jdu příští týden a nikdo mi neříkal, že bych ho měla platit..

Platila jsem pouze ten první (NT-screening) a to mě doktorka dopředu informovala, že platit budu, druhý vůbec a u třetího taky nic neříkala..
15. čer 2015 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besnicek plati se jen ten prvni, u tretiho jsem ani nebyla na specializovanem pracovisti myslim, delala mi ho dr jejim utz
15. čer 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě zase nikdo neříkal, že bych měla jít k obvodní na natočení EKG. Teď jsem 34 tt. tak tam budu muset zaskočit.
15. čer 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek