Výtok ve 33.tt těhotenství. Poradíte, prosím?

karols95
11. dub 2021

Ahoj holky,
mám takový intimní dotaz. Měla jsem před cca 14dny výtok, svědění a zarudnutí dr. mi udělala výtěr a naslepo mi nasadila Macmiror globule na 12 dní. Když jsem šla potom znovu do poradny ptala jsem se co vyšlo v těch výtěrech a řekla že jen nějaký lactobacilly. Jenže teď je to cca 10 dní po léčbě a ja mám opět nažloutlý výtok docela hojný a občas svědění a prostě takový diskomfort dole :/ Tak nevím jestli mam jit opet k dr. nebo vyčkat do dalši kontoly, která je cca za 14 dní :( bojím se aby to nějak neohrozilo mimčo, ale zase nechci bejt plašan když jsem teď přeléčená tím Maxmirorem :(

mamikry
11. dub 2021

@karols95 Muzete si koupit v lekarne globule a zkusit prelecit sama pro vas klid. Pokud svedi, tak bych to nepodcenovala. Ja mam teda vytok cele tehotenstvi, barva i konzistence se meni, stery mi delal doktor dvakrat a nikdy to infekce nebyla. Ted je konci je to cim dal horsi.

hosikuma
11. dub 2021

@karols95 mně vždy pomůže canesten/clotrimazol mast, globule..ted v těhotenství jen mast zevně a dobrý

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru