Výzkum raného vývoje na FSS Masarykovy univerzity

vyzkumnytymdomov
20. lis 2014

Dobrý den, hledáme respondenty do výzkumu DOMOV - děti, otcové a matky o vývoji. Cílem výzkumu je zjistit, k jakým změnám došlo na úrovni rodin v posledních letech, jak tyto změny reálně vypadají, a ověřit, jaký dopad mají na prožívání jednotlivých členů rodin, vývoj partnerských vztahů a vývoj dítěte. Psychologický výzkum DOMOV je realizován Institutem výzkumu dětí, mládeže a rodiny Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, začíná ve třetím trimestru těhotenství a potrvá minimálně do tří let věku dítěte. Pokud však s námi zůstane dostatek respondentů, budeme pokračovat i dále a sledovat vývoj dětí a rodin i v dalších letech.
Pokud byste měli zájem se výzkumu účastnit, můžete se zaregistrovat na webových stránkách projektu: http://ivdmr.fss.muni.cz/projekt-domov a přidat se k nám také na facebookových stránkách projektu: https://www.facebook.com/events/144467663245273.... Pro účastníky výzkumu připravujeme losování o věcné ceny.
Děkujeme, tým výzkumu DOMOV.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru